جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تلویزیون هوشمند شیائومی Mi TV 5

طیف وسیعی از تلویزیون های شیائومی در دو بازار اصلی این شرکت از چین و هند موفقیت های زیادی را تجربه کرده است ، به طوری که سری فعلی Mi TV 4 در دو کشور با تعداد زیادی به فروش می رسد. این شرکت در 5 نوامبر در بازار خانگی شیائومی چین قصد دارد سری Mi TV 5 خود را که نسل بعدی این شرکت است ، افشا کند. پیش از راه اندازی ، این شرکت به شبکه اجتماعی چینی Weibo رفته است تا برخی از جزئیات این مجموعه تلویزیونی را فاش کند.

با توجه به پستی که در Weibo از حساب رسمی Mi TV این شرکت وجود دارد ، پیش بینی می شود محدوده جدید تلویزیون با بلندگو چهار واحدی همراه باشد. در این پست از تنظیمات به عنوان داشتن ووفر و بلندگو با دامنه کامل در هرکدام در کانال های چپ و راست توضیح داده شده است ، نویدبخش باس بهتر ، سه برابر بهتر و یک زمینه صدای گسترده است. جدای از این ، گفته می شود تلویزیون از قالب های صوتی مختلف Dolby و DTS پشتیبانی می کند.

تلویزیون هوشمند شیائومی Mi TV 5

گفته می شود که سری Mi TV 5 با یک قاب باریک تر است که 47 درصد از تلویزیون Mi نازک تر است. این به تلویزیون ها نسبت به صفحه بدنه و گوشه های محکم تری می دهد. بدنه فلزی و صفحه پشت باریک تر هستند و ضخامت آن به حداقل 5.9 میلی متر می رسد.

این شرکت پیش از رونمایی برخی از جزئیات در مورد تلویزیون ها را منتشر کرده است. با این حال ، با راه اندازی فقط یک روز از روز ، تنها محصول نهایی و جزئیات قیمت گذاری آن هنوز به چشم می خورد. گفته می شود این سریال با پردازنده Amlogic T972 به همراه 4 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی راه اندازی می شود – برای بخش تلویزیونی غیر منتظره ای بالا. گذشته از این ، پشتیبانی HDR10 + و MEMC نیز مورد حمایت قرار گرفته است.

این شرکت اخیراً تعداد زیادی فروش عظیم در هند را برای فصل جشن دیوالی ثبت کرده است و ادعا می کند در مدت 24 روز بیش از 500،000 دستگاه تلویزیون Mi در مدت 24 روز در کل کانال ها فروخته است. همچنین پیش بینی می شود که سری Mi TV 5 در دقایقی بعد در هند راه اندازی شود و 5 نوامبر نیز محدود به چین شود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.