جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیرات مایکروفر

تعمیرات مایکروفر یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی است که توسط تیمی از خبره ترین و مجرب ترین کارشناسان انجام می پذیرد. دارندگان انواع مایکروفر می توانند با مراجعه به این مرکز، اشکالات پیش آمده در این دستگاه را مرتفع سازند و شاهد بهسازی و تعمیر مایکروفر خویش باشند. در صورتی که امکان حمل مایکروفر و مراجعه به تعمیرگاه را نداشته باشید می توانید از سرویس تعمیر در محل مایکروفر استفاده نمایید. در این سرویس کارشناسان تعمیرات مایکروفر خود در محل حضور یافته و اشکالات پیش آمده در دستگاه را مرتفع می سازند.

5/5 (51 امتیاز)
تعمیرات مایکروفر

عیب یابی و تعمیرات مایکروفر

در دستگاه مایکروفر نیز، همچون سایر دستگاه های مورد استفاده در منزل، اشکالاتی وجود دارد که نسبتاً شایع‌تر و رایج‌ترند. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مایکروفر برخی از این اشکالات و علل اصلی احتمالی آنها را دربخش زیر با شما به اشتراک گذاشته اند. در صورت بروز هر کدام از اشکالات زیر در دستگاه خویش می توانید به مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

مشکلات رایج مایکروفر

گرم نشدن غذا توسط مایکروفر

تجربه کارشناسان تعمیرات مایکروفر نشان داده است که این اشکال غالبا مربوط به یکی از بخش های زیر است: لامپ، دیود، خازن، ترانش های ولتاژ و در نهایت برد. احتمالا با بررسی این موارد و تعمیر آنها مشکل گرم نشدن غذا توسط مایکروفر مرتفع گردد.

جرقه زدن مایکروفر

هنگامی که مایکروفر جرقه میزند میتواند مشکل از لامپ مگنتران باشد. علت دیگر این اشکال می تواند آن باشد که فلزی داخل دستگاه است و یا آنکه صفحه میکا نیاز به تعویض داشته باشد.

روشن نشدن مایکروفر

تجربه ما در تعمیرات مایکروفر نشان داده است که مشکل روشن نشدن مایکروفر معمولاً به دلیل وجود اشکال در برد دستگاه است. این اشکال با بررسی و تعمیر برد قابل رفع است.

روشن نشدن مایکروفر

کار نکردن کلیدهای پنل مایکروفر

بروز این اشکال نیز عمدتاً مرتبط با برد دستگاه است.

عدم چرخش صفحه گردون درون مایکروفر

این اشکال غالباً با تعویض صفحه گردون مایکروفر مرتفع می گردد.

باز نشدن درب مایکروفر

در صورتی که در مایکروفر شما بسته شده و باز نمی شود این احتمال وجود دارد که اشکالاتی در میکروسوئیچ مایکروفر ایجاد شده است.

کار نکردن گریل مایکروفر

کارشناسان تعمیرات مایکروفر بروز این اشکال را غالباً با تعمیر یکی از بخش های المنت، ترموستات و برد برطرف می سازند.

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر

گاهی اوقات ممکن است تجربه کنید که دستگاه شما در حین عملکرد، به طور ناگهانی خاموش شود. از جمله دلایل اصلی این مشکل، خرابی در میکروسوئیچ‌ های درب مایکروویو است که ناتوان در تشخیص صحیح باز یا بسته بودن درب دستگاه را ایجاد می‌ کنند. باز کردن درب مایکروفر موجب توقف فعالیت دستگاه می‌ شود، بنابراین در صورت خرابی این قطعه، دستگاه مایکروویو به طور ناگهانی خاموش می‌ شود. توصیه ما در چنین شرایطی، تعویض میکروسوئیچ می‌ باشد.

علت گرم نکردن ماکروفر

گرم نکردن ماکروفر یکی از مهمترین مشکلاتی است که کاربران بسیاری برای رفع آن از واحد تعمیرات ماکروفر کمک می خواهند. این مشکل می تواند علت های مختلفی داشته باشد که مهمترین آنها سوختن دیود، درست عمل نکردن سوئیچ درب، سوختن مگنترون، خازن های ولتاژ معیوب، خرابی ترانس های ولتاژ، سالم نبودن فیوز حرارتی، بیش از حد گرم شدن ترموسوئیچ و خرابی در برد اصلی ماکروفر است. همه اینها که اشاره کردیم به عنوان علت گرم نکردن ماکروفر مطرح هستند، اما اینکه اختصاصا در ماکروفر معیوب شما کدام علت سبب شده است که ماکروفر گرم نکند، باید به دقت بررسی شود.

باتوجه به اینکه دستگاه ماکروفر با برق ولتاژ بالا کار می کند، باید برای تعمیر آن تخصص مرتبط داشت، زیرا در غیر این صورت بدون شک به دستگاه آسیب های جدی وارد می شود. تعمیرکاران و تکنسین های واحد تعمیرات ماکروفر در حوزه کاری خود سال ها تجربه مفید و کاربردی دارند و می توانند به راحتی مشکل موجود را عیب یابی و برطرف کنند. تمام سرویس های این واحد تعمیراتی همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

علت جرقه زدن ماکروفر

جرقه زدن ماکروفر هم یکی دیگر از مشکلات شایعی است که در این دستگاه اتفاق می افتد. نترسید، وقتی ماکروفر جرقه می زند، به این معنا نیست که دستگاه شما بی کیفیت است؛ بلکه نشان دهنده وجود اختلالی در دستگاه است. تنها کاری که باید در این زمان انجام دهید، این است که دستگاه را سریعا خاموش کنید و از یک مرکز معتبر تعمیرات ماکروفر کمک بگیرید.

مهمترین علت های جرقه زدن ماکروفر وجود قطعات فلزی در داخل ماکروفر، آسیب دیدگی کاور انتشار امواج، آسیب دیدگی پایه فلزی و سوختگی دیود است. توجه کنید که وجود یک قطعه فلزی کوچک برای ایجاد جرقه در مایکرویو شما کافی است. اگر کاور انتشار امواج هم به هر دلیلی آسیب دیده باشد، در ماکروفر جرقه ایجاد می شود. در هر صورت باید ابتدا بررسی های دقیقی از دستگاه انجام داد و سپس ایراد و اختلال موجود را برطرف کرد.

رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر

برای شروع، مایکروفر را از برق بکشید و ولتاژ پریز را چک نمایید. در ادامه کابل برق را از نظر هر گونه علامت آسیب و سوختگی بررسی کنید. جهت بررسی دقیق تر نیاز است تا بدنه خارجی مایکروفر برداشته شود. برای این کار پیج ها را از زیر و پشت مایکروفر باز کرده و بدنه را بیرون بکشید. با بیرون کشیدن فیوز، با کمک یک فیوزکش بررسی کنید که این بخش از دستگاه از کار نیفتاده باشد. پس از جدا کردن، آن را روی یک دستمال بگذارید تا از غلت خوردن آن جلوگیری کرده باشید.

سپس ولت-اهم سنج را که روی RX1 تنظیم شده، بر انتهای فیوز قرار دهید. ولت-اهم سنج باید عدد صفر را نشان دهد. اگر عدد نشان داده شده صفر نباشد نیاز است که فیوز تعویض گردد. علت دیگری که ممکن است سبب روشن نشدن مایکروفر شود و تعمیرات مایکروفر را ضروری سازد، خرابی کلید در (سنسور در مایکروفر) باشد. برای رفع این اشکال، کلید را پیدا کرده و سیم هایش را جدا کنید.

با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی RX1 پایانه ها را بررسی کنید. عدد نمایش داده شده در حالت در باز، بی نهایت و در حالت در بسته صفر خواهد بود. در صورتی که اعداد نمایش داده شده غیر از موارد مذکور بود نیاز است که آن را تعویض کنید. در ادامه هر دو کلیدهای در را چک کنید. برای اطمینان بیشتر موتور فن را نیز بررسی نمایید. فن را پید کرده و سیم هایش را جدا کنید. دوباره با ولت-اهم سنج تنظیم شده روی RX1 پایانه ها را بررسی کنید. اگر عدد بی نهایت نشان داده شد، آن را تعویض کنید تا تعمیرات مایکروفر به سرانجام رسد و مشکل روشن نشدن آن مرتفع گردد.

مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر

در مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر به دلیل وجود تجهیزات پیشرفته تعمیر و عیب یابی، این امکان فراهم شده است تا غالب اشکالات پیش آمده در این دستگاه مرتفع گردند. کارشناسان این مرکز با تمرکز بر مایکروفرهای متعدد و واکاوی تعداد بیشماری از آنها، تسط بالایی بر ساختار این دستگاه‌ها یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی هر یک از آنها را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیرات مایکروفر محدود به برند و مدل خاص نیست؛ از همین رو شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه اشکال و اختلال در دستگاه های خویش به این مجموعه مراجعه و تخصصی ترین خدمات و سرویس های ممکن در حوزه تعمیر مایکروفر را دریافت نمایید. برخی از سرویس های ارائه شده در این مرکز عبارت است از: رفع مشکل روشن نشدن مایکروفر، تعمیر میکروسوییچ در مایکروفر، رفع اشکالتت مرتبط با فیوز سرامیکی، رفع اشکالات مرتبط با فیوز حرارتی، رفع اشکالات مرتبط با مجموعه قفل در، تعمیر سینی گردان مایکروفر، تعمیر چفت درب مایکروفر، تعمیر فن مایکروفر، تعمیر مشکل جرقه زدن مایکروفر، تعمیر مشکل وجود صدا و نویز در مایکروفر و…

تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر

عیب یابی و تعمیر اجزای مکانیکی ماکروفر ، عیب یابی و تعمیر اشعه لیزر ماکروفر ، عیب یابی و تعمیر چراغ داخل هالوژن ماکروفر ، عیب یابی و تعمیر کانوکشن ماکروفر ، عیب یابی و تعمیر برد پنل ماکروفر، عیب یابی و تعمیر المنت داخلی ماکروفر، عیب یابی و تعمیر مگنترون و قطعات ولتاژ ماکروفر، عیب یابی و تعمیر فن داخلی ماکروفر و … تنها نمونه هایی از خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر ماکروفر است. در این نمایندگی مهم نیست که ماکروفر شما دقیقا از کدام مدل و کدام برند است. تعمیرکاران و تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر تمام امکانات لازم برای اجرای بهترین خدمات تعمیراتی را دارند.

نمایندگی لوازم خانگی

نمایندگی لوازم خانگی، یکی از مجموعه های پیشرو و متخصص در ارائه خدمات مرتبط با تعمیر و بهسازی لوازم خانگی است که در این راه بهره‌مند از حضور خبره ترین تعمیرکاران و پیشرفته ترین تجهیزات است. مرکز تعمیرات لوازم خانگی با همکاری تیمی از زبده ترین و کاربلدترین مهندسان، در طول سال‌های اخیر توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه بهسازی و تعمیر، به مشتریان و مشترکان خویش ارائه دارد و بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که به هر روی، نیازمند تعمیر یکی از دستگاههای مورد استفاده‌شان شده‌اند.

کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل سالها سابقه، بر ساختار و عملکرد کلیه لوازم خانگی اعم از لباسشویی، تلویزیون، اسپیلت و … تسلط یافته و توانایی آن را دارند تا عیوب و اشکالات پیش آمده در آنها را به بهترین نحو مرتفع سازند. دستگاه های تعمیر شده به دست کارشناسان مرکز تعمیرات لوازم خانگی، به دلیل پیاده سازی برخی سرویس های نهایی و گردگیری های قطعات، عمر دوباره یافته و کیفیت نخستین خویش را باز می یابند.

5/5 (51 امتیاز)
اشتراک گذاری