جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ یک فرایند چند مرحله ای است که در نهایت، منجر به رفع انواع مشکلات و معایب این دستگاه خواهد شد. کاربران مدل های مختلف این محصول به خوبی می دانند که ماشین لباسشویی چگونه مشکلاتی دارد. باید بدانید که بیشتر مشکلات این دستگاه نیاز به بررسی و تعمیر تخصصی دارند و کاربران عادی و حتی تعمیرکاران کم تجربه از عهده ترمیم آن بر نخواهند آمد. ما در ادامه این مطلب نکاتی را به شما ارائه می دهیم که در رفع مشکلات لباسشویی مفید خواهند بود.

در صورت نیاز به کمک تخصصی تر هم می توانید روی مهارت تیم تعمیرات لباسشویی در مرکز تعمیرات لوازم خانگی حساب کنید. همکاران ما با حضور در منزل شما، ماشین لباسشویی تان را بررسی کرده و آن را به حرفه ای ترین شکل ترمیم می کنند. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتری راجع به تعمیر لباسشویی سامسونگ دارید، از شما دعوت می کنیم با ادامه مطلب امروز همراه باشید. 

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

یکی از مشکلات کاربران ماشین لباسشویی برای تعمیر این محصول، حمل و نقل و انتقال آن به مرکز تعمیرات است. به منظور رفع مشکلات کاربران محترم، نمایندگی تعمیر لباسشویی در مرکز سخت افزار ایران، اقدام به راه اندازی یک سرویس ویژه نموده است. تعمیر لباسشویی در محل، این امکان را برای کاربران فراهم می کند که متحمل هزینه های هنگفت جابجایی دستگاه نشده و نگران انتقال دستگاه به مرکز تعمیر نباشند.

همچنین به دلیل حضور تکنسین ها در محل و طی شدن کلیه مراحل تعمیر لباسشویی در حضور کاربران، آن ها می توانند بر فرایند ترمیم محصولشان تسلط کامل داشته باشند. برای دریافت این سرویس، می توانید با نمایندگی مورد بحث تماس گرفته و خدمات مورد نظر را در اسرع وقت در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ چه موقع انجام می شود؟

تعمیر لباسشویی سامسونگ زمانی انجام می شود که عملکرد این دستگاه دچار اختلالات جدی شود. تمیز نشدن لباس ها، نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ، روشن نشدن لباسشویی، عدم تخلیه شدن آب پس از شستشو ، وجود برق در بدنه دستگاه، کار نکردن کلیدهای مختلف، لرزش شدید لباسشویی، بروز صداهای ناهنجار از لباسشویی، باز یا بسته نشدن درب، عدم انجام عملیات آبگیری، نشت آب از لباسشویی، کار نکردن دور تند، جوش آمدن آب و مواردی از این دست مهم ترین مشکلات ماشین های لباسشویی به شمار می روند.

اگر هر کدام از این موارد را در طول کار دستگاه دیدید، در اولین فرصت اقدام به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود کنید. عدم رسیدگی به این مشکلات می تواند زمینه ساز بروز مشکلات جبران ناپذیر در دستگاه شده و یا آن را به طور کلی از کار بیندازد. خوشبختانه در اغلب موارد، امکان برطرف نمودن و ترمیم اختلالات این محصول وجود داشته و تعمیرکاران می توانند آن را تعمیر نمایند.

رفع خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از اقداماتی که در روند تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام می شود، رفع خطاها و ارورهای این دستگاه است. کاربران زیادی در تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی مرکز سخت افزار ایران از صدور برخی ارورها در نمایشگر ماشین لباسشویی شان شکایت دارند. باید بدانید که این کدها نشان دهنده وجود ایراد در یکی از بخش های ماشین لباسشویی هستند. اصولا لباسشویی زمانی کد خطا صادر می کند که در بسته نشده باشد یا فرایندهای مختلف آن به درستی انجام نشوند. تیم تعمیرات لباسشویی Samsung به خوبی می دانند که هریک از ارورهای این دستگاه نشانه چیست و چگونه باید آن را برطرف کرد.

به عنوان مثال ارور 5E وجود نقص در سیستم تخلیه آب را به کاربر گزارش می دهد. یا ارور LO بیانگر این است که دستگاه نمی تواند بعد از 7 بار تلاش، درب ماشین لباسشویی را قفل کند. ارو FL به مشکل در بسته شدن درب لباسشویی اشاره دارد و برای رفع آن نیاز به تعمیر یا تعویض میکروسوئیچ خواهد بود. ارور LE، ارور IE یا 1E، ارور OE و مواردی از این دست نیز جزء ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ به شمار می روند که باید در اولین فرصت آن ها را برطرف کنید.

نمایندگی لوازم خانگی

تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ

برای تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ نیاز به مهارت و دانش فنی بالایی می باشد. برای بررسی و تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی سامسونگ دستگیره درب را با کمی فشار به طرف خود بکشید تا درب از لاستیک دور خود جدا شود. قوس مخصوص شیشه درب به همراه لاستیک دور آن مسئول آب بندی دیگ هستند. با باز شدن درب لباسشویی، لبه بیرونی لاستیک دور درب، نوع قوس شیشه، قسمت داخلی آبکش استیل و محل قرار گرفتن اهرم ضامن درب به خوبی دیده خواهد شد.

برای جدا کردن لبه لاستیک درب از بدنه لباسشویی، باید فنر بیرونی دور درب را با یک پیچ گوشتی کوچک دوسو به طرف بیرون بکشید تا فنر آزاد شود. حالا فنر را از جای خود خارج کرده و لاستیک درب را جدا کنید. سپس پیچ های میکروسوئیچ را باز کنید و با یک دست میکروسوئیچ را از پشت بدنه بیرون آورید. اگر درب لباسشویی سامسونگ باز یا بسته نمی شود، میکروسوئیچ مشکل دارد و باید تعویض شود. تعمیر لباسشویی سامسونگ در این شرایط نیاز به مهارت داشته و باید با دقت بسیار بالایی انجام شود.

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر دیدید ماشین لباسشویی شما طبق برنامه های تنظیم شده کار نمی کند، احتمالا برد آن از کار افتاده است. از کارافتادن و کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی، خاموش شدن پنل جلویی ماشین، خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار و به طور کلی از کار افتادن دستگاه نیز از جمله مواردی هستند که تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ را ضروری می سازند.

تعمیرات و تعویض برد لباسشویی اگر به موقع انجام شود، همه این مشکلات را برطرف خواهد کرد. اما اگر به سادگی از کنار ایرادهای ذکر شده عبور کرده و هیچ اقدامی نکنید، قطعا باید خود را برای صرف یک هزینه هنگفت و چه بسا خرید یک لباسشویی جدید آماده کنید. با تعمیر لباسشویی سامسونگ خود در زمان مناسب، به راحتی می توانید از آسیب دیدگی بیشتر برد و از کار افتادن دستگاه جلوگیری کنید.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری