جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر جاروبرقی

برای تعمیر جاروبرقی خود لازم نیست نگران باشید. واحد اختصاصی تعمیرات جاروبرقی در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی به کمک تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و مجرب خود و با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته صفر تا صد مشکلات جاروبرقی شما را ریشه یابی و مرتفع می کنند. استفاده از جاروبرقی امروزه بسیار رایج است. این دستگاه الکترونیکی از دو بخش الکترونیکی و مکانیکی تقسیم شده است. هر یک از این بخش ها اجزای وابسته به خود را دارند. تعمیر جاروبرقی باید پس از بررسی دقیق این اجزا انجام شود.

این اجزا از ساده ترین و کوچکترین آنها تا پیچیده ترین آنها ممکن است دچار ایرادات ریز و درشتی شوند که تنها یک تعمیر کار ماهر می تواند از عهده تعمیر آنها بر آید. از جمله اجزای مکانیکی جاروبرقی ها باید به واشر دور بدنه، پيچ، شاستي قطع و وصل، اهرم كليد، فنر شاستي سيم جمع كن، روپوش هوادهي، فنر هوادهي، محور روپوش هوادهي، لوله مكشي ورودي و …  و از جمله اجزای الکتریکی به موتور و مدار هاي الكتريكي و الكترونيكي اشاره کرد.

تعمیر جاروبرقی

خدمات واحد تعمیر جاروبرقی

  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر موتور جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر سیستم مکش جاروبرقی به کمک واحد تعمیر جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر اجزای الکتریکی جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر میکروسوئیچ جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر اورلود جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر دیمر جاروبرقی در واحد تعمیر جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر دور موتور جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر اجزای مکانیکی جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی
  • عیب یابی، تعویض یا تعمیر فیلتر جاروبرقی

تعمیر موتور جاروبرقی

عمده دلیل مراجعه افراد به مراکز تعمیراتی برای تعمیر جاروبرقی، به دلیل خرابی موتور آن است. موتور ممکن است به دلایل مختلفی اعم از سایش قطعات به دلیل استفاده زیاد، افزایش دمای دستگاه، عدم تعویض به موقع فیلتر و غیره رخ دهد. در اثر خرابی موتور، جاروبرقی یا مانند سابق سطوح را تمیز نمی کند یا اصلاً روشن نمی شود. در هر صورت توصیه ما این است اگر مشکلی وجود داشت، دستگاه را تا زمان تعمیر کامل روشن نکنید، چون داغ شدن های مکرر، وضعیت را بدتر خواهد کرد.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی

سیم جمع کن جاروبرقی یک وسیله بسیار مفید است که به شما این امکان را می‌دهد تا سیم برق جاروبرقی خود را با سرعت و آسانی جمع کنید. اگر سیم جمع کن جاروبرقی شما دچار مشکل شده است، اولین گام برای تعمیر آن بررسی وضعیت سیم برق است. مطمئن شوید که سیم گره نداشته باشد. اگر مشکلی نبود باید از تکنسین های تعمیر جاروبرقی کمک بخواهید، ممکن است غلتکی که سیم را جمع می کند دچار ایراد شده باشد، یا دکمه جمع کننده ایراد پیدا کرده باشد. متخصص با عیب یابی می تواند مشکل را تشخیص داده و حل کند.

تعمیر جارو برقی ال جی

ال جی یکی از شرکت های شناخته ای است که انواع مختلفی از محصولات لوازم خانگی را تولید و عرضه می کند. یکی از این محصولات جارو برقی است که در مدل های مختلف و با توانایی های مختلف تولید شده است. اگر شما کاربر جارو برقی ال جی هستید و هم اکنون با دستگاه خود درگیر مشکلاتی شده اید که نمی توانید از عهده آنها بر آیید، می توانید از واحد تخصصی و اختصاصی تعمیر جارو برقی ال جی کمک بگیرید. اگر جارو برقی شما روشن نمی شود، اگر قدرت و مکش آن کم شده است، اگر صدای بیش از اندازه می دهد یا اینکه اگر بوی سوختگی از درون جارو برقی به مشام می رسد، چاره ای ندارید که از تعمیرکاران واحد تعمیر جارو برقی ال جی کمک بخواهید. این مرکز تعمیراتی خدماتی نظیر عیب یابی و تعمیر موتور جاروبرقی، عیب یابی و تعمیر سیستم مکش جاروبرقی ال جی،  عیب یابی و تعمیر اجزای الکتریکی جارو برقی ال جی، عیب یابی و تعمیر میکروسوئیچ جارو برقی ال جی ،عیب یابی و تعمیر اورلود جارو برقی ال جی، عیب یابی و تعمیر دیمر جارو برقی، عیب یابی و تعمیر دور موتور جارو برقی ال جی و … را ارائه می دهد.

تعمیر جاروبرقی کنوود

جاروبرقی های کنوود به دلیل کیفیت ساخت بالا و عملکرد قابل اطمینان، چندین سال پس از خرید هنوز هم به خوبی کار می کنند. با این حال، در صورت عدم توجه به نگهداری و تعمیر به موقع، این دستگاه ممکن است با مشکلاتی روبرو شود. برای مثال موتور آن دچار ایراد شود یا قدرت اولیه خود را از دست بدهد. در بین ایراداتی که اغلب در جاروبرقی ها دیده می شود، مشکلات الکتریکی هم وجود دارند که حل آن ها یاز به دانش و تجربه کافی در این زمینه دارد. به همین دلیل می توانید به مجموعه ما اعتماد کرده و هر زمان که ایرادی در جاروبرقی شما رخ داد، آن را به مرکز ما بسپارید. روند عیب یابی تا تست به خوبی و با تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

تعمیر جارو برقی پاناسونیک

پاناسونیک برند شناخته شده دیگری است که از فناوری ها و تکنولوژی های فراوانی در محصولات خود استفاده می کند. یکی از محصولات این برند جارو برقی است. توانایی ها و قابلیت هایی که محصولات این برند دارد، بسیار مفید و البته کاربردی است. جارو برقی های پاناسونیک با قابلیت های فراوان و قدرت بسیار بالا تولید می شوند، اما این به آن معنی نیست که هرگز خراب نمی شوند. هر چند اگر کاربر روش صحیح کاربری را به کار ببندد، معمولا با مشکلات کمتر و جزئی تری روبه رو می شود. در هر صورت برای تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می توانید روی توانایی ها و تجربیات تعمیرکاران و ابزار و تجهیزات مدرن این نمایندگی حساب ویژه ای باز کنید. از جمله خدمات این نمایندگی باید به عیب یابی و تعمیر اجزای مکانیکی جارو برقی پاناسونیک، عیب یابی و تعمیر سیم جمع کن جارو برقی پاناسونیک، عیب یابی و تعمیر فیلتر جارو برقی پاناسونیک اشاره کرد.

بررسی مشکلات جاروبرقی همراه با ریشه یابی آن ها

روشن نشدن جاروبرقی

آنچه در روشن نشدن یا شدن جاروبرقی تاثر دارد، عوامل زیادی هستند که در این جا فقط به صورت گذرا به آنها اشاره می کنیم. در هر صورت در موارد حاد طبیعی است که باید از یک مرکز معتبر تعمیرات کمک بخواهید. خرابی پریز برق، خرابی دو شاخه جاروبرقی یا سیم رابط، خرابی سیم جمع کن، خرابی کلید قطع و وصل، سوختن رله، قطعی مدار موتور و سوختن موتور در روشن نشدن جاروبرقی دخیل هستند که لازم است برای تعمیر جاروبرقی به صورت دقیق هر یک از این بخش ها ارزیابی شود.

مکش ضعیف جاروبرقی

مکش ضعیف جاروبرقی ناشی از ضعیف بودن موتور، پر شدن کیسه، مسدود یا سوراخ شدن لوله های رابط و کثیفی بیش از حد فیلتر است. مشکل هرچه که باشد تعمیرکاران واحد تعمیر جاروبرقی راهنمایی های لازم را به کاربران خود می کنند. در صورتی که ریشه این مشکل بسیار حاد باشد، لازم است بررسی های عمیق تری انجام شود تا تعمیری با کیفیت ارائه شود.

عدم قدرت مناسب موتور جاروبرقی

در مشکل عدم قدرت مناسب موتور جاروبرقی مواردی نظیر کثیفی کلکتور، خرابی ذغال، خرابی یاطاقان و نیم سوز بودن موتور دخالت دارند. واحد تعمیر جاروبرقی همه این موارد را یک به یک بررسی می کند و پس از عیب یابی دقیق تعمیر را شروع می کند.

بوی سوختگی از جاروبرقی

یکی از بدترین مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی شما بیفتد، مشکل شنیده شدن بوی سوختگی از جاروبرقی است. دلیل این اتفاق در غالب موارد وجود مشکل در موتور جاروبرقی است. این مشکل می‌تواند درست کار نکردن موتور یا حتی سوختن آن باشد. در صورت شنیده شدن بوی سوختگی می‌بایست سریعاً جاروبرقی را خاموش کرده و پس از خنک شدن دستگاه اقدام به بررسی موتور نمایید.

صدای زیاد جاروبرقی

صدای زیاد جاروبرقی هم از جمله مشکلاتی است که کاربران برای رفع آن به واحد تعمیر جارو برقی مراجعه می کنند. خرابی پروانه، خرابی بلبرینگ یا آریستون و خرابی نگهدارنده های لاستیکی می توانند منجر به صدای زیاد جاروبرقی شوند.

نمایندگی جارو برقی

نمایندگی جاروبرقی با همکاری مرکز سخت افزار ایران، خدمات و تسهیلات متنوع و کاربردی برای کاربران خود تدارک دیده است. جاروبرقی در مدل ها و برند های مختلفی در بازار وجود دارد. هر یک از این برند ها توسط نمایندگی جاروبرقی در بخش فروش، پس از فروش و تعمیرات حمایت و پشتیبانی می شود. در نمایندگی جاروبرقی مهم نیست که شما کاربر گرامی به دنبال خرید از کدام برند هستید یا تقاضای خدمات تعمیراتی برای کدام برند را دارید، سرویس ها و خدمات این نمایندگی به گونه ای طرح ریزی شده اند که صفر تا صد نیاز های کاربران در سطوح مختلف و در زمینه های متفاوت را برطرف می کند. تمام این سرویس ها تضمین شده هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با هاردور-کلینیک تماس بگیرید.

5/5 (28 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.