اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی، دغدغه بسیاری از خانم ها است. ماشین های ظرفشویی اتوماتیک امروزی، تحول جدیدي را در صنعت ظرفشویی پدید آورده اند؛ به دنبال این تحول دوست داشتنی، رفاه بیشتری هم برای افراد فراهم شده است. برای استفاده از ماشین ظرفشویی فقط کافی است که ابتدا برنامه مناسب را طبق راهنمای دستگاه انتخاب کنید و کلید استارت را بفشارید و باقی کار را به دستگاه بسپارید. با این همه مزایا و رفاهی که این دستگاه برای ما به ارمغان می آورد، قطعا تعمیرات ماشین ظرفشویی اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا بار سنگینی را از دوش خانم های عزیز بر می دارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشویی در منزل

آیا ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده و فرصت مراجعه به تعمیرگاه را ندارید؟ در این صورت می توانید ضمن برقراری تماس با واحد تعمیر ماشین ظرفشویی مرکز سخت افزار ایران، خدمات تعمیر در محل را دریافت کنید. به موجب این طرح، نیازی نیست ماشین ظرفشویی را به تعمیرگاه ببرید. تیم سرویس در محل با تجهیزات مورد نیاز به آدرس شما مراجعه کرده و ضمن بررسی دستگاه، اقدامات لازم را برای برطرف کردن ایرادهای این دستگاه انجام می دهند.

کارشناسان ارشد تعمیرات لوازم خانگی با توجه به علائم، قطعات معیوب را شناسایی و ترمیم می کنند. کارشناسان تعمیرات ماشین ظرفشویی در منزل، تلاش می کنند که ضمن تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده، تمامی ایرادهای ماشین را در منزل برطرف کنند تا نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نباشد.

خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی

روند تعمیر ماشین ظرفشویی و هر نوع ظرفشویی دیگری، از عیب یابی دستگاه تا ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده آن را شامل می گردد.

اقداماتی همچون وارسی دقیق دستگاه و عیب یابی آن، شناسایی قطعات معیوب، تعمیر موتور، تعمیر و تعویض هیتر، رفع ارورهای ظرفشویی، تعمیر پمپ و جت پمپ (در مدل های جدید) پاکسازی و تعویض فیلترها، تعویض تسمه های آسیب دیده، رفع ایرادات عملکردی، رفع صداهای غیر عادی ظرفشویی، رفع بوی بد ظرفشویی، برطرف کردن نشتی آب، رفع مشکلات مربوط به برق و اتصالات، رفع ایرادات نصب و تعویض کلیدهای آسیب دیده، مهم ترین خدمات تعمیر ظرفشویی به شمار می روند. برای دریافت هریک از این سرویس ها در اسرع وقت، با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

نکات مهم قبل از اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی اصولا پرسر و صدا هستند؛ صدای ماشین ظرفشویی در اثر عوامل زیر ایجاد می شوند:گردش موتور، تولید فشار آب به وسیله پمپ و برخورد آب با فشار به ظروف و بدنه. اگر دستگاهی که انتخاب می کنید دارای دیواره های عایق کاری شده باشد، صدای مزاحم آن تا حد زیادی برطرف خواهد شد. در تعمیرات ماشین ظرفشویی توجه به این نکته که صدای ایجاد شده در دستگاه ناشی از عملکرد صحیح دستگاه است یا خیر، اهمیت بسیاری دارد. این تشخیص تنها از عهده یک تعمیرات کار خبره بر می آید.

برای یک تعمیر کار قبل از اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی ضرورت دارد که بداند تمام ماشین های ظرفشویی سه برنامه شست و شو دارند: سبک، معمولی و سنگین. باقی برنامه ها، در قالب ویژگی های اضافه تری به برنامه های اصلی الصاق می شوند؛ مثلا شست و شوی ظروف چینی/کریستال، قابلمه، خیس کردن، شست و شوی کوتاه مدت، شست و شوی میوه و… این ویژگی های منحصر به فرد در آشپزخانه بسیار کمک رسان و مفید هستند تا جایی که با ایجادکمترین اختلال در این دستگاه، مشکلات متعددی در آشپزخانه رخ نشان می دهند که تعمیرات ماشین ظرفشویی را بسیار جدی تر می کنند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

نکات مهم برای نگهداری از ظرفشویی

  • نظافت منظم، عمر دستگاه را افزایش داده و مصرف انرژی آن را کاهش می دهد و تعمیرات ماشین ظرفشویی را به تعویق می اندازد.
  • ماشین ظرفشویی را دور از یخچال قرار دهید، زیرا این دستگاه در هنگام کار، حرارت تولید می کند و مصرف انرژی یخچال را بالا می برد.
  • از پودر ظرفشویی به اندازه لازم استفاده کنید؛ زیرا ریختن پودر زیاد، هیچ تاثیری درتمیزتر شدن ظرف نخواهد داشت و حتی ممکن است شما را زودتر نیازمند تعمیرات ماشین ظرفشویی کند.
  • تا حد امکان از ظرفیت کامل ماشین ظرفشویی استفاده کنید. تعداد ظرف ها تاثیری در مصرف آب و عملکرد ماشین ظرف شویی ندارد، پس عملا دستگاه بدون اینکه واقعا نیاز باشد از حداکثر عملکرد خود برای حداقل ظرفیت استفاده می کند و دچار اصطحلاک بی منظور و بی جا می شود، این اصطحلاک، بار اضافی به دستگاه وارد می کند که در نهایت به تعمیرات ماشین ظرفشویی، آن هم خیلی زودتر از زمان مورد انتظار، منجر می شود. پس بهتر است ظرف ها را درطول روز، داخل ماشین جمع کنید و سپس یک بار در ساعات غیر اوج مصرف آن را به کار اندازید

 

مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی

  • مواد شوینده به پوست دست آسیب زیادی می رسانند. در حالی که در ماشین ظرفشویی دست شما با مواد شوینده هیچ گونه تماسی ندارد.
  • استفاده از ماشین ظرفشویی تا حد قابل توجهی مصرف آب خانگی را کاهش می دهد. وجود همین نکته برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بسیار قانع کننده است.
  • در شست و شو با دست، میزان استفاده از مایع ظرفشویی بسیار زیاد است، در صورتی که در ماشین ظرف شویی میزان مصرف پودر بسیار کم است. به علاوه بسیاری از افراد نسبت به استفاده هر نوع مایع ظرفشویی یا حتی لاتکس دستکش ظرفشویی حساسیت دارند، لذا تعمیر ماشین ظرفشویی برای این دسته افراد اهمیت فوق بالایی دارد.
  • تقریبا اکثر ماشین های ظرفشویی به آب گرم متصل می شوند. آب گرم منزل معمولا در درجه 48 تا 55 درجه سانتیگراد تنظیم می شود. ماشین های ارزان تر از همین دمای آب استفاده می کنند و ماشین های گرانتر دارای سیستم گرم کننده هستند.
  • درشست و شو با دست، به علت ایستادن زیاد و بی حرکت ماندن، خطر بیماری هایی مانند واریس، آرتروز ستون فقرات و زانو بسیار بالا می رود، در حالی که در شست و شوی ماشینی این احتمال وجود ندارد

 

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر ظرفشویی

ماشین ظرفشویی یکی از دستگاه هایی است که امروزه موارد مصرف بسیاری دارد. این دستگاه همانند هر محصول دیگری ممکن است دیگری ایرادات مختلفی شود. برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید همیشه جوانب احتیاط را رعایت کنید. این دستگاه حساسیت های زیادی دارد. اگر از ماشین ظرفشویی شما آب خارج می شود، یا صداهای زیادی دارد یا اینکه به خوبی ظروف را نمی شوید، باید عملکرد تمام اجزای آن بررسی شود تا پس از عیب یابی، مسیر تعمیر انتخاب و اجرا شود. خدماتی مثل تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی، تعمیر هیتر ماشین ظرفشویی، تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی، تعمیر و تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی از جمله خدمات واحد تعمیر ظرفشویی است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی پیشگام در تعمیرات و ترمیم انواع لوازم خانگی بوده و جهت ارائه ی خدمات تخصصی هر محصول از مهندسین و متخصصین محصول مورد نظر بهره گرفته است. به عنوان مثال تعمیر ماشین ظرفشویی توسط مهندسین و متخصصین تعمیرات ماشین ظرفشویی انجام می شود. همچنین تجهیزات و امکانات مدرن جهت تعمیرات هر یک از لوازم خانگی فراهم گشته و کاربران می توانند از خدمات تخصصی تعمیرات و ترمیم این محصول بهره مند شوند. در صورتی که مایل هستید از خدمات این مرکز بهره مند شده و کیفیت را از نزدیک لمس کنید به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مراجعه نمایید.

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email