جستجو کردن
Close this search box.

تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و حضور زبده ترین کارشناسان، این امکان را فراهم ساخته است تا دستگاه ها و لوازم خانگی معیوب به بهترین شکل ممکن تعمیر شده و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز و مرتبط با این حیطه به هموطنان گرامی ارائه گردد. مرکز تعمیرات لوازم خانگی یکی از برترین و مجهزترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مرتبط با بهسازی، تعمیر و ترمیم لوازم برقی خانگی است که توانسته با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیرات لوازم خانگی نیاز بسیاری از کاربران را برآورده سازد.

شما کاربران گرامی می توانید اطلاعات مورد نیاز و پرسش های احتمالی خویش در باب خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی، شیوه ثبت درخواست، شیوه تعمیرات لوازم خانگی و مواردی از این دست را از طریق تماس با مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی کسب نمایید. راه های تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی به وضوح در این صفحه از وبسایت درج گشته است.

راه های تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی

شما کاربران گرامی جهت تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی می توانید از طریق مواردی که ذکر خواهد شد اقدام نمایید. مورد نخست، تماس از طریق شماره تلفن های درج شده در وب سایت است. این راه به کاربرانی توصیه می شود که پرسش هایی در باب شیوه تعمیر لوازم خانگی، هزینه تعمیر و مواردی از این دست دارند. این گروه از کاربران می توانند از طریق شماره تماس های درج شده در وبسایت، با کارشناسان ما تماس گرفته و پاسخِ پرسش های خویش را دریافت نمایند.

راه دیگر تماس با مرکز تعمیرات لوازم خانگی، حضور در این مرکز است. کاربرانی که به هر دلیل یکی از دستگاه‌های مورد استفاده آنها در منزل نظیر کولر گازی، یخچال، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و …  دچار خرابی و اختلال گشته است می توانند با مراجعه به یکی از چهار آدرس درج شده در وب سایت، خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. (شایان ذکر است خدمات مرتبط با لوازم خانگی‌ای که دارای ابعاد و وزن بالا هستند و یا امکان جابجایی آنها وجود ندارد بصورت سرویس در محل ارائه می گردد). نکته اخر انکه پیش از مراجعه به مرکز تعمیرات لوازم خانگی، لطفاً به ساعات کاری درج شده در وب سایت توجه نمایید.

شماره های تماس