جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر جت پمپ ظرفشویی آریستون

جت پمپ یکی از قطعاتی است که اغلب در ماشین‌های ظرفشویی جدید به کار گرفته شده است. کمپانی آریستون هم اخیرا در ماشین های ظرفشویی خود، از این قطعه استفاده میکند. اگر جزو آن گروه از کاربرانی هستید که با عملکرد جت پمپ آشنایی ندارید به طور خلاصه میتوان گفت وظیفه‌ی این قطعه، کنترل آب ورودی و بهبود عملکرد آن در ظرفشویی است. جت پمپ، مجموعه ای کامل و کارآمد برای شستشوی ظروف است که کارکرد ماشین را کامل و با کیفیت و با مصرف انرژی کمتر به انجام همراه میسازد. اهمیت و نقش این قطعه، سبب شده، بروز هر گونه خرابی در آن دستگاه را با مشکلات متعددی روبرو سازد.

بروز اختلال در جت پمپ تاثیرات منفی بسیاری بر عملکرد ظرفشویی آریستون خواهد داشت. تعمیر جت پمپ ظرفشویی آریستون نیازمند تخصص و مهارتی بسیار بالاست که کارشناسان این مجموعه از آن برخوردار هستند. نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اریستون با اختصاص واحدی تخصصی برای رسیدگی و تعمیر انواع ماشین های ظرفشویی آریستون، نقش بسیار موثری در بازگشت سلامت دستگاه، ایفا میکند. اگر از دارندگان ماشین های ظرفشویی آریستون و حتی سایر برندها هستید، با مطالعه ی این بخش میتوانید تا حدود زیادی از مشکلات دستگاه خود جلوگیری و از تعمیر آن اطمینان حاصل کنید.

تعمیر جت پمپ ظرفشویی آریستون

خرابی های متداول جت پمپ ظرفشویی آریستون

1- شکستگی پروانه جت پمپ ظرفشویی آریستون

2- سوختگی کامل سیم پیچ جت پمپ ظرفشویی آریستون

3- نیم سوز شدن سیم پیچ جت پمپ ظرفشویی آریستون

4- قفل شدگی جت پمپ ظرفشویی آریستون

5- عمل کردن محافظ گرمایی داخلی جت پمپ

عیب یابی جت پمپ ظرفشویی آریستون

همانطور که گفته شد، جت پمپ ظرفشویی آریستون، وظیفه‌ی اصلی کنترل آب ورودی را به عهده دارد. پس میتوان بروز مشکل در این بخش را از نشانه های اصلی خرابی پمپ دانست. بسیاری از مراجعان به واحد تعمیر جت پمپ ظرفشویی آریستون با نشانه هایی نظیر، توقف ماشین ظرفشویی در حین کار یا عدم توانایی برای انجام کار دستگاه، روبرو شده اند. این مشکل میتواند به بی کیفیتی شستشوی ظروف نیز منجر شود.

البته ممکن است چند دلیل برای این مشکل وجود داشته باشد، هنگامی که نازل یا جت پمپ کثیف باشد، آب با شدت مناسبی وارد دستگاه نمی شود، بنابراین شستشو می‌تواند بی اثر باشد. آن چه در مجموع نقش اصلی در تعمیر جت ظرفشویی آریستون ایفا میکند، عیب یابی صحیح و دقیق این قطعه است که لازم است با تکیه بر دانش و تخصص بالا صورت بگیرد.

این مقاله برای شما مفید است: کلک بوی بد ماشین ظرفشویی را بکنید

تعمیر جت پمپ ظرفشویی آریستون

کارشناسان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی، برای ترمیم یا تعمیر جت پمپ ظرفشویی آریستون ، اول در موتور دایرکت پرچ موتور را از قسمت پرچ جدا کرده و لاله پرچ جدا شده را از داخل هسته بیرون می آورند. این کار با استفاده از ابزار ویژه ای انجام می شود و نهایت دقت در آن صرف می گردد. در مرحله بعد، پوسته موتور جدا و بلبرینگ ها بیرون آورده می شوند. اگر پوسته دچار زنگ زدگی شده باشد، محل را سمباده زده و با اسپری رنگ نقره ایی رنگ می کنند. پس از جایگزین کردن بلبرینگ جدید، جت پمپ تعمیر شده و عملکرد دستگاه به حالت عادی باز خواهد گشت. توجه داشته باشید که انجام مراحل ذکر شده به هیچ عنوان ساده نیست و نیاز به تخصص و مهارت ویژه دارد. بنابراین توصیه می کنیم به هیچ عنوان توسط افراد ناشی و مبتدی انجام نگردد.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی آریستون

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی، علاوه بر تعمیر جت پمپ طرفشویی آریستون، خدمات بسیار گسترده ای را درحوزه های مختلف به ویژه تعمیر ظرفشویی آریستون را ارائه میدهد. ماشین های ظرفشویی جدید، ممکن است به دلایل بسیار مختلفی از قبیل استفاده ی نادرست کاربر دچار خرابی شوند. در چنین مواقعی اهمیت بهره مندی از خدمات نمایندگی معتبر تعمیر ، بیش از پیش خود را نشان میدهد. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی برای حل مشکلات مختلف این تجهیزات، تمهیدات بسیار ویژه ای را اندیشیده است. این مجموعه در شعب مختلف، تعمیر انواع تجهیزات ظرفشویی را به عهده گرفته است و پس از انجام عیب یابی صحیح، مراحل بازیابی را بر روی دستگاه به عمل می آورد. یکی از خدمات ویژه ی این نمایندگی انجام خدماتی نظیر تعمیر در محل است که در حداقل زمان و با بالاترین کیفیت ممکن در محل کاربران عزیز به انجام خواهد رسید. گفتنی ست که این سرویس در حال حاضر در شهرهای تهران و کرج ارائه میشود.

اشتراک گذاری