جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

نمایندگی تعمیر یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال ، مرکزی است مجهز که برای ارائه خدمات مربوط به ترمیم این محصول پر کاربرد به کاربران راه اندازی شده است. نیروهای این مرکز از بین مجرب ترین تعمیرکاران لوازم خانگی انتخاب شده اند. این افراد، دوره های تخصصی تعمیرات یخچال را گذرانده اند و با ریزه کاری های این فرایند آشنایی کامل دارند.

از این رو می توان خدمات این نمایندگی را در فهرست با کیفیت ترین ها جای داد. جهت اطلاع شما کاربران عزیز باید اشاره کنیم که در نمایندگی مورد بحث، خدمات سرویس در محل برای ترمیم انواع یخچال های سونی، سامسونگ، ال جی، پاناسونیک، دوو، آریستون و … ارائه می گردد. اگر تمایل به آشنایی بیشتر با جزئیات کاری نمایندگی تعمیر یخچال دارید، به ادامه مطلب توجه کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال

اقداماتی همچون بررسی و ترمیم انواع یخچال، تعمیرات تخصصی ساید بای ساید، تعمیر دمپر یخچال، تعمیر انواع فریزر و یخچال فریزر، تعمیر کمپرسور، ترمیم کندانسور، شارژ گاز، تعمیر اواپراتور، تعمیر و تعویض ترموستات، تنظیم درجه دمای یخچال، تعمیر فن، ترمیم و تعویض موتور، رفع مشکل برفک زدن یخچال و تعمیر آبسرد کن مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر یخچال به شمار می روند.

همچنین این مرکز با توجه به درخواست های کاربران و ارائه سرویس های درخور به این عزیزان، تعمیرات یخچال در محل را نیز به فهرست خدمات خود افزوده است. گفتنی است خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دارای ضمانت نامه هستند و می توانید هرگونه ایراد یا خطای احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده پیگیری کنید

تعمیر برد یخچال

به عنوان یکی دیگر از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال، باید به تعمیر برد اشاره کنیم. برد الکترونیکی به عنوان مغز یخچال شناخته می شود و وظیفه کنترل قطعاتی مثل کمپرسور و فن را بر عهده دارد. این قطعه در واقع جایگزین تایمر دیفراست است و موجب کاهش مصرف برق یخچال نیز می شود.

اگر برد کار نکند، یخچال نمی تواند چرخه تبرید یا خنک سازی را به درستی انجام دهد. البته آسیب دیدگی های برد هم به گونه ای هستند که معمولا مانع از تعمیر این قطعه می شوند. به همین دلیل هم همکاران ما به جای تعمیر برد یخچال، این قطعه را با یک برد جدید و البته اورجینال جایگزین می کنند.

تعویض موتور یخچال

اگر موتور یخچال شما درست کار نکند یا ایراد داشته باشد، تمامی عملکردهای این دستگاه مختل می شوند. مثلا ممکن است یخچال اتومات نکرده و به صورت یکسره کار کند. در این صورت هیچ سرمایی از کمپرسور تولید نمی شود و چرخش گاز به درستی صورت نمی گیرد. غیر طبیعی بودن صدای یخچال هم گاهی ناشی از خرابی موتور یا کمپرسور است.

گاهی هم ممکن است که کمپرسور به صورت عادی کار کند، اما هیچ میزانی از سرما در یخچال تولید نگردد. اگر متوجه شدید موتور یخچال تان دچار مشکل شده، می توانید برای تعمیر آن از تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال کمک بگیرید. البته باید بدانید که موتور معمولا قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. تعویض موتور یخچال توسط همکاران ما به صورت تخصصی و با استفاده از با کیفیت ترین قطعات انجام می شود.

تعمیرات یخچال در محل

تعمیر یخچال در محل مربوط به زمانی است که مشکلی در عملکرد این محصول ایجاد شده و نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی آن باشد. وزن و ابعاد این محصول مانع از این می شود که کاربر بتواند آن را به راحتی جابجا کرده و به تعمیرگاه منتقل نماید. نمایندگی تعمیرات یخچال در مرکز سخت افزار ایران، جزء مراکزی است که این سرویس را به کاربران خود ارائه می دهد. وقتی تعمیرکار به منزل شما بیاید، شما هیچ زحمت یا هزینه ای بابت بردن یخچال به مرکز تعمیر متحمل نمی شوید.

از طرفی یخچال در حضور خودتان بررسی و ترمیم می شود و در جریان چند و چون و جزئیات تعمیر قرار می گیرید. برای دریافت این سرویس و تعمیرات یخچال در محل، کافی است با نمایندگی تعمیرات یخچال تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. در اولین فرصت، تیم تعمیرات در محل به آدرسی که ارائه داده اید اعزام می شوند و هرآنچه را که برای رفع مشکل یخچال لازم باشد، به نحو احسن انجام می دهند.

تعمیر کندانسور یخچال

لوله های پر پیچ و خمی که در قسمت پشتی یخچال قرار گرفته اند، کندانسور نام دارند. کار این لوله ها به این ترتیب است که فشار گاز یخچال در آنها کاهش یافته و ضمن کاهش دما و تبدیل شدن به مایع، موجب خنک شدن محیط داخلی یخچال می گردد. با توجه به این که این بخش در قسمت بیرونی یخچال قرار دارد، همواره در معرض آلودگی های محیطی و ضربه است.

کاهش سرمای یخچال و فاسد شدن موارد غذایی، اصلی ترین علائم خرابی کندانسور یا رادیاتور به شمار می روند. در صورت مشاهده هریک از این موارد، هرچه زودتر با همکاران ما در نمایندگی تعمیر یخچال تماس بگیرید. آنها پس از تعمیر کندانسور یخچال به شکل حرفه ای، مشکلاتی همچون کاهش دما یا فساد مواد غذایی را برطرف می کنند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر

سرویس های ویژه نمایندگی تعمیر یخچال

به عنوان یکی از سرویس های ویژه نمایندگی تعمیر یخچال، باید به مشاوره های این مرکز اشاره نمود. اگر مشکلاتی را در کار یخچال خود مشاهده کردید، می توانید با مرکز مورد بحث تماس برقرار کنید. همکاران ما ضمن دریافت اطلاعاتی در مورد مشکل به وجود آمده و مدل یخچال، راهنمایی هایی را در جهت برطرف نمودن آنها به شما ارائه می دهند. در برخی موارد، با انجام راه حل های ارائه شده، می توانید بدون نیاز به دخالت تعمیرکاران، مشکل را برطرف نمایید.

تامین قطعات مورد نیاز هم یکی دیگر از سرویس های ویژه نمایندگی تعمیر یخچال است. توضیح اینکه برخی از مراکز ارائه دهنده سرویس در محل، تامین قطعات مورد نیاز برای ترمیم محصول را به عهده کاربران می گذارند. این در حالی است که تکنسین های نمایندگی یخچال، برای این کار هیچ زحمتی به کاربر نداده و خودشان اقدام به تهیه قطعات و ابزار مورد نیازشان می نمایند.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات یخچال

یکی از ویژگی های بارز نمایندگی تعمیرات یخچال، تخصصی بودن خدمات است. این ویژگی به این دلیل برای این مرکز تثبیت شده که کادر فنی فعال در آن، از فیلترهای استخدامی معتبری گذشته اند و تخصص و مهارت بالایی در زمینه ترمیم این محصول دارند. همچنین فرایند تعمیر یخچال در این مرکز با استفاده از ابزاری انجام می شود که همگی از نمونه های پیشرفته هستند.

لذا استانداردهای جهانی در این فرایند کاملا رعایت شده و کاربران می توانند از ترمیم محصولشان با بالاترین کیفیت اطمینان کامل داشته باشند. دیگر ویژگی نمایندگی تعمیرات یخچال، سرعت بالای خدمات رسانی است. به این ترتیب که کارکنان این مجموعه، تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا با وجود تعداد بالای متقاضیان، در سریع ترین زمان ممکن خدمات لازم را ارائه داده و نیاز آنها را برطرف سازند.

دیگر خدمات نمایندگی تعمیر یخچال

 • تعمیر یخ ساز ساید بای ساید در نمایندگی تعمیرات یخچال
 • برطرف کردن نواقص و ایرادات سیم برق یخچال
 • رفع مشکلات ولتاژ خروجی یخچال
 • اصلاح تنظیمات یخچال
 • نصب صحیح یخچال و طراز کردن آن
 • تعمیرات تخصصی تایمر در نمایندگی تعمیرات یخچال
 • تعمیر تخصصی کمپرسور یخچال
 • تعویض لامپ یخچال
 • تعمیر یا تعویض فن اواپریتور در نمایندگی تعمیرات یخچال
 • ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ یخچال
 • رفع انسداد لوله تخلیه یخچال
 • تعمیرات تخصصی انواع مدل های یخچال
 • تعمیر فوق تخصصی یخچال فریزر
 • ترمیم مشکلات عملکردی ساید بای ساید
 • تعمیرات موتور یخچال
 • تعویض موتور یخچال در صورت نیاز
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال
 • رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال
 • برطرف کردن صدا های غیر عادی یخچال
 • تعمیر مشکل عدم دیفراست در یخچال
 • رفع بوی نا مطبوع یخچال
 • تعمیرات تخصصی فن کندانسور یخچال
 • ترمیم مشکلات مخزن تخلیه یخچال

مرکز تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی، به تعمیر محصولاتی اعم از یخچال، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی، اسپلیت، ماکروفر، جاروبرقی و … اشتغال دارد. فعالیت های این مرکز به شرکت و برند خاصی محدود نبوده و کلیه برندهای ال جی، سامسونگ، توشیبا، دوو، شارپ، پاناسونیک و … را تحت پوشش قرار می دهد. برای تعمیر هریک از این دستگاه ها، نیاز به ابزارآلات و تجهیزاتی است که مرکز مورد بحث، به روزترین نمونه های آنها را فراهم کرده است. همچنین کلیه مراحل تعمیر در مرکز تعمیرات لوازم خانگی، تحت نظارت جمعی از متخصصین مجرب این حوزه انجام می شود.

نمایندگی لوازم خانگی

نمایندگی لوازم خانگی، فروش و تعمیر تخصصی کلیه محصولات گروه لوازم خانگی از همه برندها را در صدر فعالیت های خود قرار داده است. این مرکز با به خدمت گرفتن نیروهای خبره و دوره دیده، خدمات مربوط به دو حوزه فروش و تعمیرات را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد. خدمات و سرویس های متنوعی که در نمایندگی لوازم خانگی به کاربران ارائه می شود، به دلیل برخورداری از سطح کیفی بالا، رضایت کاربران و مراجعه کنندگان را در به دنبال داشته است. شما کاربران گرامی در صورت بروز هرگونه سوال در زمینه فروش و یا تعمیرات لوازم خانگی، می توانید با این مرکز تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری