جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر پکیج بوتان

اگر پکیج بوتان شما به تازگی دچار مشکلاتی شده است و درست کار نمی کند، این مقاله به شما کمک می کند که آن را عیب یابی کرده و اقدامات مناسب تری جهت تعمیر این دستگاه انجام دهید. پکیج ها معمولا به دلایلی همچون نوسان برق، کاهش فشار آب یا گاز و خرابی قطعات، دچار ایراد شده و قادر نیستند که به درستی عملیات گرم کردن آب یا محیط  را انجام دهند. اگرچه برخی از مشکلات این دستگاه با چند اقدام ساده برطرف می شوند، اما بهتر است برای اطمینان از تعمیر تخصصی و بی نقص دستگاه، از تکنسین های مجرب نمایندگی تعمیر پکیج کمک بگیرید.

برای تعمیر پکیج بوتان می توانید با مرکز تخصصی تعمیرات پکیج در استان تهران تماس بگیرید. این مجموعه به کلیه مناطق تهران و حومه خدمات رسانی می کند و آدرس و شماره تلفن آن در صفحه تماس با ما موجود است. با این مقدمه از شما دعوت می کنیم که برای آشنایی بیشتر با روند تعمیرات پکیج بوتان در تهران و چگونگی ترمیم قطعات مختلف این دستگاه، ادامه مطلب را دنبال کنید.

هزینه تعمیر پکیج بوتان

هزینه تعمیرات پکیج بوتان بستگی به نوع و شدت خرابی آن دارد. چنانچه نیاز به تعویض قطعاتی همچون ترموستات، برد، مبدلها یا دیگر اجزا باشد، باید قیمت قطعه جدید را نیز به هزینه نهایی اضافه کنید. اما هزینه تعمیر پکیج بوتان، در صورت عدم نیاز به تعویض قطعات، کمی پایین تر خواهد بود. در مجموع تا زمانی که دستگاه به صورت کامل عیب یابی نشده و میزان خرابی مشخص نگردد، نمی توان مبلغ قطعی را به عنوان هزینه تعمیرات آن اعلام کرد.

تعمیر پکیج بوتان

خدمات تخصصی تعمیرات پکیج بوتان در تهران

اقداماتی همچون عیب یابی دقیق و تخصصی، شناسایی بخش ها و قطعات آسیب دیده، تعمیر برد، تعویض برد آسیب دیده، تعمیر ترموستات، تعمیرات تخصصی مبدل، تعمیر و تعویض ویستور، ترمیم سنسورها، رفع ارور E29 پکیج بوتان، تعمیر ترمیستور، تعمیر و تعویض فلوسوئیچ، تعمیر شیر پرکن و ترمیم، تعویض کلیه قطعات پکیج و نیز رفع ارورهای رایج، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر پکیج بوتان به شمار می روند. این خدمات دارای ضمانت رسمی مرکز سخت افزار ایران هستند و می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل، آن را در بازه زمانی تعیین شده، بسته به مورد تعمیراتی، پیگیری و برطرف نمایید.

تعمیر ترموستات پکیج های بوتان

وقتی ترموستات پکیج از کار می افتد، کنترل دما در این دستگاه به درستی انجام نمی شود. در نتیجه ممکن است مشکلاتی ایجاد شود. مثلا پکیج خاموش شود یا به درستی کار نکند. در این حالت اگر سیم های ترموستات را جدا کنید، پکیج خاموش نمی شود. این مسئله نشان می دهد که نیاز به تعمیر ترموستات پکیج بوتان شما می باشد.

اما نکته ای وجود دارد. اگرچه تیم تعمیرات پکیج بوتان در تهران تلاش می کنند این قطعه را ترمیم کنند، اما معمولا ترموستات در هیچ دستگاهی قابل ترمیم نیست. لذا در بیشتر موارد، بهترین کار تعویض ترموستات است تا به این ترتیب، کیفیت عملکرد پکیج به حالت عادی بازگردد.

تعمیر مبدل پکیج بوتان

آیا می دانید تعمیر مبدل پکیج بوتان در تهران چگونه انجام می شود؟ برای این منظور در پکیج های تک یا دو مبدله، روند یکسانی طی می گردد. تکنسین اول مبدل را بررسی کرده و محل خرابی یا سوراخ شدگی را پیدا  می کند.

سپس آن بخش را ترمیم کرده و در صورت نیاز، مبدل را به طور کلی تعویض می نماید. همچنین گاهی لازم است که لوله های مبدل رسوگ گیری یا رسوب زدایی شوند.

تعمیر برد پکیج بوتان

شاید جالب باشد بدانید که مشکلاتی مثل خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن و این قبیل موارد در پکیج ها، معمولا ناشی از خرابی قطعه ای به نام برد هستند. این قطعه، فرمانهای لازم را به بخش های مختلف پکیج صادر می کند و اگر به هر دلیلی از کار بیفتد، باعث بروز مشکلاتی در روند کاری دستگاه می شود.

کارشناسان تعمیر پکیج بوتان، در چنین شرایطی اول برد را عیب یابی کرده و سپس آن را به فراخور نوع و شدت آسیب دیدگی، ترمیم یا تعویض می نمایند.

رفع ارورهای پکیج بوتان

گاهی کدهای خاصی در نمایشگر کوچک پکیج به نمایش در می آیند که نشان دهنده بروز مشکل در بخش های مختلف این دستگاه هستند. در مدل های قدیمی که صفحه نمایش ندارند، ممکن است چراغ ال ای دی با الگوی خاصی شروع به چشمک زدن کند.

تعمیر پکیج بوتان در چنین شرایطی، منوط به شناسایی علت صدور ارور و برطرف کردن آن می باشد. تکنسین های ما به سبب تجربه بالای خود، مفهوم هر کد خطا را به خوبی می دانند و قادرند که مشکل را در زمان مناسب برطرف نمایند.

تعمیرات پکیج بوتان در محل

برای تعمیر پکیج بوتان، می توانید از طرح سرویس در محل استفاده کنید. فرایند عیب یابی و ترمیم پکیج تنها باید در محل نصب این دستگاه انجام شود و نمی توان رادیاتورها یا خود دستگاه را به جای دیگری انتقال داد. به همین دلیل هم نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج در تهران، اقدام به راه اندازی سرویس تخصصی تعمیر در محل برای ترمیم شوفاژ یا پکیج نموده است. برای دریافت خدمات مربوط به تعمیرات پکیج بوتان در محل، می توانید با شعبه تهران مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. تیم تعمیرات در اولین فرصت به آدرس شما اعزام شده و ضمن عیب یابی تخصصی پکیج، اقدامات تعمیراتی لازم را انجام می دهند.

تعمیرات پکیج بوتان در تهران

تعمیر تخصصی پکیج بوتان در تمامی مناطق تهران

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، تعمیرات پکیج بوتان در تهران شامل تمامی مناطق استان تهران می شود. ساکنین تمامی مناطق تهران و حومه اعم از شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران می توانند از سرویس های تخصصی برای ترمیم پکیج خود بهره مند شوند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.