جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

رفع ارور e29 پکیج بوتان

ارور یا کد خطا به معنای حروف لاتین و اعدادی است که در صورت بروز مشکل در دستگاه پکیج، برای اعلام وضعیت دستگاه روی صفحه نمایشگر پکیج ظاهر می‌شود. در پکیج cv۴۲۴ بوتان، این ارور با حرف E مشخص می‌شود. این حرف مخفف کلمه ارور به معنای خطا می‌باشد. اعدادی که در ادامه آن می‌آیند هم نشان دهنده نوع خطا هستند که توسط کارشناس تعمیرات پکیج شناسایی و رفع می‌شوند. در هر بخش‌ از سیستم پکیج، سنسورهایی نصب شده که در حال ارسال سیگنال به برد دستگاه می باشند.

در صورت وجود اشکال در هر سنسور و ارسال سیگنال، برد کنترل اشکال را تشخیص داده و به صورت کد خطا یا همان ارور نمایش می‌دهد. این کار، عیب یابی دستگاه را بسیار آسان تشخیص را برای اپراتور ساده می کند. در این مطلب به بررسی رفع ارور e29 پکیج بوتان می‌پردازیم. در مورد سرویس دوره ای و فواید آن می‌گوییم و نهایتا شما را با خدمات نمایندگی بوتان در این زمینه آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

رفع ارور e29 پکیج بوتان

رفع ارور e29 پکیج بوتان به چه معناست؟

همانطور که گفته شد این علایم در پکیج، نشانه بروز ایراد فنی در بخشی از دستگاه هستند. سنسورهای موجود در دستگاه با تشخیص مشکل آن را به صورت سیگنال به برد یا مرکز کنترل می فرستند. برد پکیج به منزله مغز مرکزی آن بوده و کار تشخیص نوع نقص فنی را بر عهده دارد. پس از عیب یابی به این طریق، پکیج آن را به شکل علایم و اعداد در صفحه نمایشگر نشان می‌دهد.

در این مورد کد خطا به معنای عدم ارسال برق به شیر کنترل گاز است. بنابر این مشکل از قطعه ارتباطی برق است و در همان بخش باید جستجو شود. اصولا مشاهده ارور e29 پکیج بوتان، نشانگر اشکال در مدار برق رسانی شیر گاز بوده و دستگاه در این حالت به صورت قفل دائم است.

مشکل برد الکترونیک پکیج چه ایرادی به وجود می‌آورد؟

ارور e29 نشان می‌دهد که دستگاه در بخش برد الکترونیک دارای اشکال فنی است. این همان قسمتی است که وظیفه ارسال برق به شیر کنترل گاز را به عهده دارد. در برد الکترونیک دستگاه برای هر بخش، از جمله شیر کنترل یک رله یا انتقال دهنده قرار داده شده است. این قطعات در پکیج دیواری همان قطعات مجری فرمان هستند. در صورت از کار افتادن یا به عبارتی سوختن رله شیر کنترل، ارور e29 پکیج بوتان روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می‌شود.

در این حالت لازم است ضمن تماس با نمایندگی شرایط را برای کارشناس توضیح دهید. کار عیب یابی و رفع نقص این بخش، به دلیل فنی بودن باید توسط کارشناس صورت گیرد. حضور کارشناس و تشخیص نقص دستگاه در محل صورت می‌گیرد. این کار شما را از رفت و آمد، حمل پکیج و مشکلات ناشی از آن معاف می‌کند.

سرویس دوره ای پکیج بوتان

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا انجام سرویس دوره ای می‌تواند از بروز ارور e29 پکیج بوتان پیشگیری کند؟ در پاسخ توضیح می‌دهیم که با انجام اینگونه سرویس، در صورت وجود هرگونه نقص ضمن عیب یابی، قطعه معیوب تعمیر یا تعویض می‌شود. این کار با افزایش طول عمر مفید دستگاه، از بروز خطا و اعلام ارور جلوگیری می‌کند.

اما در هنگام مشاهده کد خطا، نیازی به نگرانی نیست. بلکه بهتر است در اولین فرصت، نسبت به اعلام مورد مربوطه به نمایندگی، جهت انجام سرویس اقدام شود. مرکز تعمیرات پکیج بوتان با انجام خدمات نصب، عیب یابی، رفع نقص، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری در خدمت دارندگان این سیستم است. هم‌چنین در صورت نیاز به رسوب گیری پکیج می‌توانید با نمایندگی شرکت تماس گرفته و درخواست اعزام کارشناس نمایید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.