جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر یخچال دوو

تعمیر یخچال دوو را می توان یکی از فعالیت های اصلی مرکز تعمیرات لوازم خانگی به شمار آورد. این محصول، به سبب برخورداری از قطعات بی شمار و ساختار نسبتا پیچیده، ممکن است دچار مشکلات مختلفی شود. از این رو لازم است که هرگونه مداخله در تعمیرات آن، توسط افراد مجرب و دوره دیده انجام شود. لذا در نمایندگی لوازم خانگی، تعمیرکارانی حضور دارند که از تجربه و مهارت کافی در زمینه ترمیم یخچال برخوردار هستند و خدمات بی نقصی را به کاربران این دستگاه ارائه می نمایند. برای آشنایی هرچه بیشتر شما همراهان همیشگی با روند تعمیر یخچال ، توجه شما را به ادامه این مقاله جلب می کنیم.

 مشکلات رایج یخچال دوو

یکی از رایج ترین معایبی که در بحث تعمیر یخچال دوو مطرح می شود، نشت آب از این محصول می باشد. همچنین کار نکردن یخچال را نیز باید مهم تلقی نمود. روشن نشدن چراغ های یخچال هم مشکلی است که بسیاری از کاربران این محصول را نگران می کند. کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال، بروز صدا های غیر معمول و آزار دهنده از یخچال، عدم توقف عملکرد یخچال، عدم دیفراست در یخچال، وجود بوی نا مطبوع در یخچال و مواردی از این دست را می توان به عنوان مهم ترین مشکلات رایج در این محصول به شمار آورد. جهت آگاهی شما کاربران گرامی عنوان می کنیم که هیچ یک از مشکلات مطرح شده کم اهمیت نبوده و در صورت مشاهده هر کدام از آنها، باید هرچه سریع تر اقدام به تعمیر یخچال دوو خود نمایید.

 • قرار گیری نادرست یخچال و تنظیم نبودن آن
 • وجود مشکل در سیم پیچی هایث یخچال
 • خرابی تایمر
 • خرابی کمپرسور
 • انسداد لوله ی تخلیه
 • تعمیر یخچال فریزر
 • خرابی فن کندانسور
 • فرسودگی لاستیک های دور درب یخچال
 • خرابی مخزن تخلیه
 • سوختن لامپ یخچال
 • خرابی فن اواپریتور
 • مشکلات و اختلالات سوئیچ
 • باز بودن درب یخچال
 • پریدن فیوز
 • نوسانات جریان برق
 • نواقص و ایرادات سیم برق
 • مشکلات ولتاژ خروجی
 • تنظیمات نادرست یخچال

خراب شدن درب یخچال دوو

برای پیشگیری از بروز مشکل در یخچال دوو، راه های بسیار ساده ای وجود دارد. با نصب صحیح یخچال و طراز کردن آن، جلوی بروز بخش اعظمی از مشکلات گرفته می شود. باز نگذاشتن بیهوده درب یخچال و قرار ندادن غذا به صورت گرم در این محصول هم می تواند از بروز برخی ایرادها در یخچال پیشگیری کند. استفاده از یک محافظ برق مناسب هم در خنثی کردن تثیرات سوء نوسانات برق بسیار موثر خواهد بود. با رعایت این نکات، هزینه ها و درد سرهای تعمیر یخچال دوو را متحمل نشده و البته طول عمر محصول شما نیز افزایش پیدا خواهد نمود.

سرویس در محل یخچال دوو

با هدف فراهم نمودن رفاه و آرامش برای کاربران و نیز حذف هزینه های اضافی آنها، سرویس در محل یخچال دوو راه اندازی شده است. کاربران در صورت مشاهده ی هرگونه مشکل در یخچال خود، می توانند با نمایندگی لوازم خانگی تماس گرفته و پس از ارائه ی اطلاعات مورد نیاز به همکاران ما، شاهد حضور تیم تعمیراتی در محل مورد نظر خود باشند. تعمیرکاران اعزامی در این سرویس، تجربه و مهارت لازم برای ترمیم انواع مشکلات یخچال را داشته و با استفاده از ابزار و قطعات استاندارد و با کیفیت، اقدام به تعمیر این محصول در حضور خود کاربر می نمایند.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی، به ارائه خدماتی می پردازد که به تعمیر محصولاتی اعم از یخچال، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی، اسپلیت، ماکروفر، جاروبرقی و … از کلیه برندهای ال جی، سامسونگ، توشیبا، دوو، شارپ، پاناسونیک و … مربوط می شود. برای تعمیر هریک از این دستگاه ها، نیاز به ابزارآلات و تجهیزاتی است که مرکز مورد بحث، به روزترین نمونه های آنها را فراهم کرده است. همچنین بسیار مهم است که فرایند ترمیم این محصولات توسط افرادی انجام شود که مهارت و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند.

در غیر این صورت، ممکن است دستگاه ها دچار مشکلات جدی تری شده و هزینه های کاربران مضاعف گردد. از این رو تعمیرات لوازم خانگی در مرکز مذکور، تحت نظارت جمعی از متخصصین مجرب این حوزه انجام می شود.

نمایندگی لوازم خانگی

نمایندگی لوازم خانگی، فروش و تعمیر تخصصی کلیه محصولات گروه لوازم خانگی از همه برندها را در صدر فعالیت های خود قرار داده است. این مرکز با به خدمت گرفتن نیروهای خبره و دوره دیده، دو بازوی فروش و تعمیرات را به بهترین شکل ممکن هدایت می کند. خدمات و سرویس های متنوعی که در نمایندگی لوازم خانی به کاربران ارائه می شود، به دلیل برخورداری از سطح کیفی بالا، رضایت کاربران و مراجعه کنندگان را در به دنبال داشته است. شما کاربران گرامی در صورت بروز هرگونه سوال در زمینه فروش و یا تعمیرات لوازم خانگی، می توانید به این مرکز مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

تعمیرات یخچال ال جی / تعمیرات یخچال سامسونگ / تعمیرات یخچال / تعمیرات یخچال bosch / تعمیرات یخچال شارپ / تعمیرات یخچال توشیبا / تعمیرات یخچال پاناسونیک  / تعمیرات تخصصی یخچال سامسونگ / تعمیرات تخصصی یخچال ال جی / تعمیرات تخصصی یخچال توشیبا / تعمیرات تخصصی یخچال شارپ / تعمیرات تخصصی یخچال پاناسونیک/ تعمیر یخچال شارپ / تعمیر یخچال توشیبا /   تعمیر یخچال ال جی / تعمیر یخچال سامسونگ / تعمیر یخچال پاناسونیک 

5/5 (39 امتیاز)
اشتراک گذاری