جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

آموزش هواگیری رادیاتور

هواگیری پکیج و رادیاتور جزء اقداماتی است که باید پیش از استفاده ی مجدد از دستگاه، حتما انجام شود. رادیاتور مهم ترین بخش سیستم پکیج است که گرما را انتقال داده و به این ترتیب، محیط را گرم می کند. همانطور که اطلاع دارید، رادیاتورها در فصل تابستان خاموش هستند و کاری انجام نمی دهند. به همین خاطر هم وقتی بعد از چند ماه روشن می شوند، باید هواگیری شوند تا عملکردشان با مشکل مواجه نشود. در واقع هواگیری به شما کمک می کند متوجه شوید که آیا سیستم پکیج مورد استفاده ی شما مشکلی دارد یا نه.

اگر رادیاتور را قبل از روشن کردن هواگیری نکنید، عملکرد آن در آینده با مشکل مواجه شده و دردسرهای بسیاری را برای شما ایجاد می کند. مطلب امروز که در مورد آموزش هواگیری رادیاتور است، به شما کمک می کند که با مراحل این کار آشنا شده و بتوانید خودتان به راحتی این فرایند را انجام دهید. البته برای این که نتیجه ی بهتری بگیرید، بهتر است از تکنسین های تعمیر پکیج در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی هم کمک و راهنمایی بگیرید. برای مشاهده ی فیلم آموزش هواگیری رادیاتور و آشنایی کامل با مراحل انجام این فرایند، ما را تا آخر این مطلب همراهی کنید.

هواگیری رادیاتور

فیلم آموزش مراحل هواگیری رادیاتور

برای هواگیری رادیاتور ، لازم است که مراحل زیر را به ترتیب و با دقت انجام دهید.

  1. پکیج را خاموش کنید.
  2. شیر ھوا گیری رادیاتور را که در قسمت بالایی قرار دارد، با پیچ گوشتی یا آچار مخصوص باز کنید و تا تخلیه ی کامل هوا، آن را باز نه دارید.
  3. بعد از ھواگیری رادیاتور، در زمان روشن شدن پکیج، شاهد پایین آمدن فشار خواهید بود.
  4. برای بالا رفتن فشار آب پکیج، باید از شیری که زیر پکیج تعبیه شده ، استفاده کنید.
  5. بعد از باز کردن شیر، مشاهده می کنید که فشار پکیج به آرامی بالا می رود.
  6. مراقب باشید که این فشار از میزان 2 بار تجاوز کند.
  7. بعد از رسیدن به فشار مناسب، شیر ھواگیری را بسته و با خیال راحت از پکیج خود استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، یک مرکز همه جانبه است که به صورت ویژه و تخصصی در زمینه ی بررسی و ترمیم انواع لوازم خانه و آشپزخانه فعالیت می کند. برای این که خدمات رسانی با نظم و تمرکز بیشتری همراه شود، در این مرکز چندین واحد مجزا راه اندازی شده است. بررسی و تعمیر انواع یخچال، تلویزیون، مایکروفر، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و … در یکی از این واحدها انجام می شود. تکنسین هایی که به مراحل ترمیم نظارت دارند، از بین مجرب ترین کارشناسان تعمیر لوازم خانگی انتخاب شده اند و با دانش فنی و تجربه ی بالای خود، سطح کیفی خدمات این مرکز را ارتقا بخشیده اند. نکته ی ویژه مورد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی این است که کلیه ی سرویس های تعمیراتی، در محل مورد نظر کاربران به این عزیزان ارائه می گردد.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری