معرفی برنامه Halide

برنامه halide

معرفی Halide

 

از تلفن های هوشمند دارای سنسور دوربین عالی هستند ، اما تجربه گرفتن عکس هنوز به مراتب کمتر از استفاده از دوربین فیزیکی دلپذیر است. Halide به شما یک روش لمس ، شهودی ، در عین حال قدرتمند برای گرفتن عکس های زیبا می دهد.

یک ترفند مفید

ترفند یک دستی

Halide تنها برنامه دوربین برای آیفون است که بدون زحمت می توانید فقط با یک دست کار کنید. این گوشی از روی صفحه نمایش به بالا برای آیفون X و صفحه نمایش منحصر به فرد آن از لبه به لبه طراحی شده است. هرگز گنگ نزنید. همه در دسترس است.

Dial کنید

 

قرار گرفتن در معرض را با کش رفتن به سمت بالا یا پایین تنظیم کنید. سریع فوکوس کنید و به فوکوس خودکار برگردید. رابط کاربری مبتنی بر ژست مبتنی بر Halide می تواند آیفون را به چشم شما تبدیل کند.

dial کنید
جعبه ابزار گنجانده شده است

جعبه ابزار گنجانده شده است

 

Halide اوج گرفتن فوکوس سریع و هوشمند مانند فیلم حرفه ای و دوربین های ثابت را ارائه می دهد. هرگز در مورد آنچه تیز است و آنچه که نیست حدس بزنید. برای قرار گرفتن در معرض ، از مینی هیستوگرام جدید یا شیر استفاده کنید تا از یک هیستوگرام کامل استفاده کنید. هر دو در زمان واقعی بروزرسانی می شوند.

به اعماق بروید

قدرت هر آیفون را با دوربین های دوتایی باز کنید. Halide بسته های سریع حالت پرتره را بدون انتظار ، و همچنین ابزارهایی با عمق قوی مانند Depth Peaking ، نمای عمق نقشه و موارد دیگر ، بسته بندی می کند. وقتی عکس خود را شلیک کردید ، عکس خود را در واقعیت افزوده مشاهده کنید.

به اعماق بروید
قدرت raw

قدرت RAW

 

Halide خروجی RAW را به طرز شگفت انگیزی سریع انجام می دهد ، به شما امکان می دهد عکس های با بالاترین کیفیت ممکن از iPhone خود را با فضای زیادی در اختیار داشته باشید تا بدون تأخیر ویرایش کنید. هالید می تواند در بالاترین کیفیت ممکن در HEIC با برش 4: 4: 4 کروما تولید کند.

پست های مرتبط

پیام بگذارید