جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

خدمات پس از فروش لوازم خانگی

خدمات پس از فروش لوازم خانگی پشتیبان شما خریداران گرامی در حوزه های تعمیر، بهسازی، نصب، جابجایی و سرویس های دوره ای است. کاربران، صاحبان و خریداران لوازم خانگی می توانند با برزو هر گونه اشکال و اختلال در دستگاه های مورد استفاده‌شان به مرکز خدمات پس از فروش لوازم خانگی مراجعه نمایند و تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

در صورتی که امکان حضور در مرکز خدمات پس از فرش لوازم خانگی برای خریدار وجود نداشته باشد، می تواند سرویس مورد نیاز خود را از طریق تماس با این مرکز و ثبت درخواست و مشخصات خویش دریافت نماید. خدمات این بخش، بسته به نوع دستگاه، شامل حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری و … می باشد.

مدیریت مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ، به دلیل تأثیر مستقیم سطح کیفیت خدمات این بخش بر میزان رضایت و خشنودی کاربران، تأکید ویژه ای بر ارائه درست و اصولی سرویس های مذکور دارد.

خدمات پس از فروش لوازم خانگی

واحدهای خدمات پس از فروش لوازم خانگی

مرکز تخصصی خدمات پس از فروش لوازم خانگی متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، سرویس های تخصصی مرتبط با یک دستگاه به مراجعان ارائه می گردد. مراجعان به این مرکز، بسته به نوع دستگاه و اشکال پیش آمده در آن به یکی از پارت های تعمیرات لوازم خانگی راهنمایی شده و در آن سرویس های مورد نیاز را دریافت می کنند.

بنابراین سرویس های ارائه شده در واحدهای خدمات پس از فروش لوازم خانگی منحصر به دستگاهی خاص نیست و دارندگان کلیه دستگاه ها و لوازم خانگی می توانند با مراجعه به این مرکز سرویس های مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.

خواندن این مقاله پیشنهاد می شود :نمایندگی لوازم خانگی کنوود

 مجموعه خدمات پس از فروش لوازم خانگی بمنظور ارائه تخصصی ترین خدمات پس از فروش، راه انداری گشته است و با انجام اقدامات زیربنایی در زمینه ارائه خدمات پس از فروش موفق به خلق ارزش های برتر برای گروه مشتریان گشته است.

برخی از واحدهای این مرکز عبارتند از: واحد خدمات پس از فروش لباسشویی، واحد خدمات پس از فروش تلویزیون، واحد خدمات پس از فروش ظرفشویی، واحد خدمات پس از فروش مایکروفر، واحد خدمات پس از فروش اجاق گاز، واحد خدمات پس از فروش کولر گازی و …

ویژگی های مرکز خدمات پس از فروش لوازم خانگی

در حال حاضر واحد خدمات پس از فروش لوازم خانگی با تأکید بر تأمین قطعات اصلی و جانبی، آموزش حرفه ای کارکنان، توسعه شبکه فراگیر شعب مجاز ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیرات لوازم خانگی و در نهایت با ایجاد زیرساختهای لازم در تلاش است تا کیفیت خویش را در زمینه ارائه سرویس های مرتبط با لوازم خانگی بهبود و ارتقاء بخشد.

در همین راستا مدیریت نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی تأکید ویژه ای بر اجراسازی تمامی پارامترهای زیر در واحد های خدماتی خویش دارد:

برخی از ویژگی های خدمات پس از فروش لوازم خانگی

  • تهیه و تدوین جدول هفتگی از میزان شکایات
  • بررسی و پیگیری شکایات طرح شده
  • تعهد به پاسخگویی به مشتریان گرامی
  • بازدید دوره‌ای از مراکز خدمات پس از فروش لوازم خانگی
  • تعریف مشخص هزینه ایاب ذهاب درون و برون شهری برای خدمات و سرویس های ارائه شده توسط نمایندگی لوازم خانگی و سرویس در محل لوازم خانگی
  • تحویل به موقع دستگاه پس از تعمیر و ارتقاء
  • تهیه گزارش آمار کارکرد در ارتباط با شیوه سرویس، مصرف قطعه، مدت زمان انجام سرویس و . . .
  • بررسی عملکرد کارشناسان واحد خدمات پس از فروش لوازم خانگی توسط کارشناسان ارشد دفتر مرکزی
  • تهیه و تدوین جدول هفتگی به منظور بررسی سطح کیفی خدمات پس از فروش لوازم خانگی
  • تهیه و تدوین جدول هفتگی به منظور بررسی میزان رضایت مشتریان

تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی، یکی از مجموعه های پیشرو و متخصص در ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی است و در این راه بهره‌مند از حضور خبره ترین تعمیرکاران و پیشرفته ترین تجهیزات است. مرکز تعمیرات لوازم خانگی متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقا و تعمیر یکی از لوازم خانگی به مراجعان محترم ارائه می گردد. (خدمات مرتبط با برخی از لوازم خانگی (نظیر یخچال، اسپیلت و ..) به صورت سرویس در محل ارائه می گردد).

نمایندگی لوازم خانگی

نمایندگی لوازم خانگی ارائه دهنده تمامی خدمات فروش لوازم خانگی می باشد. پس از فروش لوازم خانگی خدمات  مورد نیاز -اعم از تعمیر، سرویس های دوره ای، بازیابی و …- به کاربرانِ دستگاه های خانگی ارائه می گردد.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی به دلیل همکاری با تیمی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، توانسته است در صدر بیست مجموعه برتر ارائه دهنده خدمات قرار گیرد. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی لوازم و تجهیزات مرتبط نظیر یخچال، لباسشویی، اسپیلت و … را پشتیبانی می نماید.

در تعمیراتی که توسط کارشناسان مرکز تعمیر لوازم خانگی انجام می پذیرد، به دلیل پیاده سازی برخی سرویس های نهایی و گردگیری های قطعات، دستگاه عمر دوباره یافته و کیفیت نخستین خویش را باز می یابد.

5/5 (3 امتیاز)
اشتراک گذاری