جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

چگونه قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ را باز كنيم؟

قفل کودک یکی از قابلیت های کاربردی ماشین لباسشویی های امروزی سامسونگ و یا سایر برندهای موجود در بازار است. با استفاده از قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ به طور کامل ساختار تشکیل دهنده ی دستگاه برای فرزند شما ایمن می شود تا خطری او را تهدید نکند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مرکز سخت افزار ایران تمامی اموزش های کاربردی را در اختیار شما عزیران قرار می دهد تا استفاده ای درست و بهینه از ماشین لباسشویی خود داشته باشید. در ادامه به تشریح کلیه ی ابعاد استفاده از قفل کودک لباسشویی Samsung می پردازیم.

قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ

کاربرد اصلی قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ

همان طور که اشاره شد، قفل کودک لباسشویی سامسونگ راهی برای ایمن سازی بخش های تشکیل دهنده ی دستگاه برای کودک می باشد. این موضوع به از کار افتادگی تمامی دکمه های لباسشویی و باز نشدن درب آن ختم می شود. در واقع پس از فعال کردن قفل کودک لباسشویی Samsung هیچ یک از دکمه های دستگاه کار نکرده و درب اصلی سیستم قفل می شود. بدین ترتیب خطری در راستای بازی کردن با لباسشویی وجود نداشته و احتمال ورود کودک به سطل اصلی دستگاه از بین می رود.

نحوه ی باز کردن قفل کودک لباسشویی Samsung

فرآیند باز کردن قفل کودک ماشین لباسشویی سامسونگ بسته به نوع دستگاه و مدل آن متفاوت است. برای این کار باید پیش از هر کاری به مطالعه ی دقیق دفترچه ی راهنمای سیستم بپردازید و به دقت خصوصیات پنل جلویی را بررسی کنید. به هر حال می توان گفت سه روش کلی برای باز و بسته کردن قفل کودک لباسشویی Samsung وجود دارد:

  • فشردن همزمان دکمه‌های temp و spin/rinse به مدت 3 ثانیه
  • فشردن دکمه‌های temp و spin با هم به مدت 3 ثانیه
  • فشردن دکمه‌های – و + با هم به مدت 3 ثانیه

بخش قفل کودک در پنل و نزدیک تایمر لباسشویی قرار گرفته است. امکان دارد در برخی از لباسشویی ها نیز به صورت اتوماتیک پس از روشن شدن دستگاه قفل کودک فعال شود.

تعمیرات مرتبط با قفل کودک لباسشویی های Samsung

اگر فعال بودن قفل کودک لباسشویی سامسونگ را فراموش کرده باشد، مطمئنا تصور می کنید که ماشین لباسشویی کارایی خود را به طور کامل از دست داده است. برای بررسی وضعیت لباسشویی همواره می توانید از سرویس های تعمیر در محل مرکز سخت افزار ایران استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم اگر شاهد باز نشدن درب لباسشویی هستید، از دستکاری ناشیانه ی سیستم بپرهیزید و ترمیم ساختار فنی آن را به دست کارشناسان مجرب بسپارید.

پیدایش مشکل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی، شکستن دستگیره درب ماشین لباسشویی، گیر کردن لباس بین درب لباسشویی و محفظه، جا دادن لباس بیشتر از ظرفیت ماشین لباسشویی برخی دیگر از دلایلی هستند که منجر به قفل شدن درب لباسشویی می شوند. برای اطمینان از عدم حضور چنین اختلالاتی بررسی تخصصی ضروری است.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.