جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2 به روز می شود

هنگامی که تلفن های هوشمند پس از چند ماه استفاده ، برای به روزرسانی تلاش می کنند ، ممکن است تعجب آور باشد که بدانید ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2 در حال به روزرسانی غافلگیرانه است که هدف آن بهبود عمر باتری است. سامسونگ Gear S2 یک ساعت هوشمند تقریباً 5 ساله است که در ماه اکتبر سال 2015 ، تنها چند ماه پس از Samsung Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge ، در اکتبر 2015 به بازار آمد. نسخه R730AUCU3CQK1 برای سامسونگ Gear S2 در بازار عرضه می شود و با سرعت 6.79MB به بازار عرضه می شود.

در حال حاضر ، هیچ راه واقعی برای بگویید چه موقع به روزرسانی به ساعت شما خواهد رسید. در حالی که روش معمولی برای شرکتها برای به روز کردن بروزرسانی ها به آرامی با گذشت زمان ، این بروزرسانی چیزی غیر از یک ناهنجاری (حتی اگر بسیار مورد استقبال قرار گیرد) نیست.

ساعت هوشمند سامسونگ Gear S2 به روز می شود

می توانید با مراجعه به برنامه Galaxy Wearable خود ، رفتن به “تماشای به روزرسانی نرم افزار” ، و به گزینه “بارگیری و نصب” در صورت وجود گزینه ، یک بروزرسانی را بررسی کنید. سامسونگ ویژگی های Watch Active 2 را در ماه نوامبر به ساعت های هوشمند قدیمی تر منتقل کرد ، اما به نظر می رسد این یک به روزرسانی ساده سیستم عامل است.

به روزرسانی سامسونگ Gear S2 مطمئناً جای تعجب دارد اما مورد استقبال است. با دستیابی به دستگاه های چند ساله در این مرحله ، دارندگان شروع به احساس خراب شدن باتری می کنند و ممکن است بهبود باتری ممکن است طول عمر آن را کمی بیشتر انجام دهد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.