جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

فناوری جریان هوای چندگانه یخچال و فریزر

در يخچال هايی كه از فناوری جریان هوا چندگانه یا Multi Air Flow Technology برخوردار هستند، برای هر قفسه در يخچال، مجاری هوا وجود دارد. هوای سرد از طريق اين مجاری به صورت جداگانه برای هر قفسه از پشت يخچال وارد می شود و باعث درجه حرارت يكسان در كل يخچال می شود؛ به طوری كه همه موادغذايی داخل يخچال به یک اندازه خنک شوند. به طور مثال؛ ميوه و سبزيجاتی كه در باكس پايين يخچال قرار دارند، به همان اندازه بطری شير در طبقه بالای يخچال، خنک می شوند.

فناوری جریان هوا در یخچال

فناوری جریان هوا چندگانه

یخچال های معمولی تنها تا 17 درصد توانایی این را دارند که رطوبت مواد غذایی را حفظ کنند. اما سیستم چرخش هوای چندگانه باعث می شود که رطوبت مواد غذایی تا 75 درصد حفظ شود و انواع غذا ها، میوه و گوشت برای مدت طولانی تری تازه باقی بمانند.

برای دریافت راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر یخچال تماس بگیرید.

در یخچال های معمولی که فاقد این سیستم می باشند تمام هوای داخل یخچال به یک صورت و با یک فن به گردش در می آید. برای مثال آشامیدن آب با بوی مواد غذایی داخل یخچال، تجربه ای نامطبوع است. اتفاقی که به علت تبادل جریان هوا میان یخچال و فریزر صورت می‌گیرد. غذاهایی مانند ماهی، سیر و … همراه با جریان هوای خنک کننده، بوی آنها نیز به تمام محفظه های یخچال و یخساز می رسد و طعم آنها را تغییر می دهد. اما با استفاده از سیستم چرخش هوای چندگانه، هوا بین محفظه ی یخچال و فریزر به صورت مجزا جریان می یابد. و بوی غذاهای داخل یخچال بر روی طعم مواد غذایی به خصوص یخ و آب تاثیر خواهد داشت.
از دیگر ویژگی های سیستم خنک کننده (Twin cooling System) این است که نیاز به چینش مواد غذایی درون یخچال نیست. به این ترتیب که با حفظ رطوبت فضای داخل یخچال، دیگر نیازی به قراردادن سبزی‌ها و میوه‌ها در بخش پایینی یخچال نیست و به راحتی رطوبت در تمام محفظه حفظ می‌شود.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.