اشتراک گذاری

تعمیر خشک کن لباسشویی

همان طور که می دانید لباسشویی یکی از دستگاه هایی است که در برند های مختلف  با ظرفیت های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها در ظرفیت های مختلف و با کاربردی یکسان تولید می شوند. به طور کلی لباسشویی ها دارای سیستم پیچیده ای هستند و تمامی عملکرد درست آن ها حاصل همکاری تمامی قطعات داخلی آن با یکدیگر می باشد. خشک کن یکی از مهم ترین قطعات موجود در لباسشویی به شمار می رود که این قطعه وظیفه ی آبگیری لباس ها را پس از شستشو بر عهده دارد.

در صورتی که خشک کن ماشین لباسشویی از دستگاه به درستی عمل نکند لباس ها در لباسشویی خیس باقی مانده و مشکلات بسیاری را برای کاربران به وجود می آورند. همان طور که پیش تر اشاره کردیم این دستگاه دارای حساسیت بسیار بالایی بوده و در صورت خرابی لازم است توسط نیروی متخصص مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد. در ادامه دلایل خرابی و عدم عملکرد درست خشک کن لباسشویی را بررسی می کنیم.

4.8/5 (46 امتیاز)
خشک کن لباسشویی

دلایل خرابی خشک کن لباسشویی

خرابی و آسیب دیدگی موتور لباسشویی یکی از رایج ترین عواملی است که بر کارکرد خشک کن تاثیرگذار بوده و کارایی آن را تحت تاثیر قرار می دهد. توجه داشته باشید دلایل کار نکردن خشک کن لباسشویی و یا کارکرد غلط آن در هر لباسشویی متفاوت می باشد. از دیگر دلایلی که ممکن است منجر به خرابی و عدم عملکرد خشک کن بشود می توان به اختلال در کلید های دستگاه، آسیب دیدگی خازن راه انداز، مسدود شدن فیلتر پمپ، متصل نبودن کنتاکت های دستگاه ، خرابی برد تنظیم دور ماشین لباسشویی، نشتی و یا خرابی شلنگ تخلیه ، زیاد بودن لباس های موجود در دستگاه و در برخی موارد روشن بودن کلید حذف دور خشک کن اشاره کرد.

توجه داشته باشید در صورتی که عملکرد خشک کن به درستی انجام نشود لباس ها در لباسشویی بوی نامطبوع گرفته و لازم است در اولین فرصت تخلیه شوند . در نتیجه تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی در واحد تعمیرات ماشین لباسشویی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی

تعمیر خشک کن لباسشویی از جمله خدمات تخصصی است که در واحد تعمیرات ارائه می شود. مهندسان این مجموعه ابتدا دستگاه را به دقت عیب یابی کرده و سپس تعمیرات را ارائه می نمایند. در صورتی که تعمیر خشک کن توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود مشکلات بسیاری را برای دستگاه به وجود می آورد. به همین دلیل بهترین کار برای تعمیر این دستگاه مراجعه به واحد تخصصی تعمیرات لباسشویی می باشد.

مهندشان این مجموعه به تمامی اطلاعات و ترفند های تعمیراتی دسترسی داشته و به همین علت می توانند در مدت زمانی کوتاه تعمیرات مورد نیاز دستگاه را اعمال نمایند. آشنایی متخصصان با تمامی قطعات دستگاه لباسشویی نیز سبب شده تا روند تعمیرات در این واحد به سرعت انجام شود. هر گونه تعمیرات ناآگاهانه که توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود دستگاه را با آسیب دیدگی های جدی رو به رو کرده و مشکلات و نگرانی های بسیاری را برای کاربر به وجود می آورد.

تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی با دعوت از متخصصان حرفه ای انواع سرویس های تعمیراتی را ارائه می کند . این واحد به تمامی ابزار و امکانات پیشرفته ی تعمیراتی نیاز داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن کلیه ی عیوب انواع ماشین لباسشویی را بر طرف می کنند. تعمیرات لباسشویی در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی صرفا برای یک برند خاص نبوده و شامل تمامی برند های سامسونگ ، ال جی ، توشیبا ، پاناسونیک ، آریستون ، دوو ، هیتاچی و … می باشد. متخصصان در واحد تعمیرات لباسشویی ابتدا دستگاه را عیب یابی کرده و در مدت زمانی کوتاه کلیه ی سرویس های تعمیراتی را ارائه می کنند.

تعویض و تعمیر انواع قطعات لباسشویی از تخصصی ترین خدماتی است که در نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارائه می شود. تعمیرات انواع لباسشویی متناسب با برند در واحد هایی مجزا از هم و به صورت تخصصی انجام می شود. از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی می توان به فروش انواع لباسشویی در برند های ذکر شده اشاره کرد. انواع این دستگاه ها همراه با ضمانت نامه ی معتبر و به صورت اورجینال به فروش می رسند. مرکز سخت افزار ایران بر کلیه ی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی نظارت دارد.

اشتراک گذاری