جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

بهترین مارک ماشین ظرفشویی

بهترین مارک ماشین ظرفشویی کدام است؟ وقتی قصد خرید یک ماشین ظرفشویی را دارید، بدون شک این سوال را از خود یا از افرادی که تصور می کنید در این زمینه اطلاعاتی دارند، خواهید پرسید. حقیقت این است که هر کاربری بر اساس تجربیات خود یک برند را به عنوان بهترین یا بدترین انتخاب می کند. اگر در یک بازه زمانی کوتاه و تنها یک بار از یک برند تجربه بدی داشته باشد، آن را به عنوان یک برند ناکار آمد مطرح خواهد کرد. واقعیت این است که هر کاربر باید به تناسب شرایط اختصاصی خود بهترین گزینه را انتخاب کند.

البته منکر این قضیه هم نیستیم که برخی از برندها به خوبی امتحان خود را پس داده اند و به عنوان بهترین مارک ماشین ظرفشویی مطرح هستند و جایگاه بسیار ویژه ای دارند، اما باید فرصت انتخاب را به باقی برند ها نیز بدهیم. در هر صورت واقعیت این است که با هر برندی و با هر مدلی در نهایت نیاز به تعمیر ماشین ظرف شویی خیلی بعید نیست. زیرا با گذشت زمان استهلاک زیادی را متحمل می شود که در کارکرد آن تاثیر گذار خواهد بود.

انتخاب بهترین مارک ماشین ظرفشویی

وقتی می خواهید بهترین مارک ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید باید بدانید که این دستگاه را با چه هدفی و چرا می خواهید تهیه کنید. این دستگاه در سه مدل رومیزی، ایستاده و صنعتی طراحی و تولید و عرضه می شود. طبیعی است که مورد مناسب آن برای مصارف خانگی مدل رومیزی یا ایستاده است. کاربر باید توجه کند که چه اندازه و با چه ظرفیتی می خواهد از دستگاه استفاده کند تا بتواند با توجه به نیاز خود انتخابی بهینه داشته باشد و مورد مناسبی را خریداری نماید. اگر بخواهیم در قالب یک قانون کلی بگوییم که بهترین مارک ماشین ظرفشویی کدام است، باید بدانید که انتخاب یک برند مناسب برای هر وسیله ای تا حد زیادی بستگی به بودجه شما برای آن کالا دارد.

بهترین مارک ماشین ظرفشویی

گزینه هایی برای انتخاب بهتر ماشین ظرفشویی

وقتی می خواهید بهترین مارک ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید باید به میزان مصرف انرژی، سختی گیر مغناطیسی آب، زمان شستشو، خدمات پس از فروش، شست و شوی میوه و سبزیجات، امکان منحصر به فرد استفاده از موارد سفیدکننده و این موارد تخصصی توجه کنید. تنها در این صورت است که می توانید انتخابی خوب و بهینه داشته باشید.

در خرید ماشین ظرفشویی به این نکات توجه کنید

 • بهترین مارک ماشین ظرفشویی سیستم شستشوی ظرف های خیلی چرب دارد.
 • ماشین ظرفشویی سیستم شستشوی متوسط خودکار برای شستن ظرف های نه چندان کثیف را داشته باشد.
 • ماشین ظرفشویی سیستم شستشوی ظرف های کم چرب یا با چربی متوسط هم داشته باشد.
 • ماشین ظرفشویی سیستم شستشوی سریع روزانه برای شستن ظرف هایی که اصلا چرب نیستند؛ مانند ظرف میوه یا استکان های چای را داشته باشد.
 • ماشین ظرفشویی سیستم شستشوی ظرف های ظریف را داشته باشد؛ مانند انواع بلور.
 • ماشین ظرفشویی سیستم شستشوی بدون پاک کننده و شوینده یا سیستم شستشوی میوه هم داشته باشد.
 • در بهترین مارک ماشین ظرفشویی ارتفاع سبد ماشین ظرفشویی قابل تنظیم است.
 • ماشین ظرفشویی قابلیت براق کردن ظروف را داشته باشد.
 • ماشین ظرفشویی سیستم خشک کن مناسب داشته باشد.
 • ماشین ظرفشویی سیستم آب پاشی و سبد مخصوص قاشق و چنگال داشته باشد.
 • ماشین ظرفشویی فیلتر مخصوص بزرگ و میکروسکوپی برای جمع آوری باقیمانده های غذای موجود در ظرف ها را داشته باشد.
 • رده مصرف برق یا انرژی ماشین ظرفشویی ، از A به بالا باشد. یعنی A ،A+ یا ۲A+ و ۳A+
 • ماشین ظرفشویی ظرف ها را در سه مرحله بشوید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی

در نمایندگی اصلی تعمیر ماشین ظرفشویی می توانید همه مشکلات خود را با تعمیرکاران و متخصصان حرفه ای در میان بگذارید. در این نمایندگی انواع و اقسام ماشین های ظرف شویی در مدل های مختلف و از هر برندی عیب یابی، ترمیم و تعمیر می شود. در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مهم نیست شما کاربر کدام یک از برند های داخلی یا خارجی تولید کننده ماشین ظرفشویی هستید؛ ال جی، سامسونگ، آریستون، میله، مدیا، مجیک، موریس، هاردستون، هیتاچی، هیوندای، حایر، هایسنس، جنرال، فیلکو، فلر، فیلیپس، فوما، شارپ، پاکشوما، سینجر، دوو، بکوو، بلومبرگ، لوفرا، لیورپول، زیمنس، زیوورات، زانوسی، دلمونتی، پاکشوما، اسنوا و … . هر یک از این برند ها و سایر برند ها در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با بهترین کیفیت عیب یابی، تعمیر و ترمیم می شود. به علاوه مواد اولیه لازم متناسب با ساختار هر برند در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فراهم است.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری