نمایندگی لوازم خانگی

نمایندگی لوازم خانگی ‌با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات مرتبط با لوازم خانگی و تجهیزات مرتبط با آنها مشغول به کار است و سرویس های متنوعی را در این زمینه به متقاضیان عرضه می‌دارد. خدمات ارائه شده در تعمیرات لوازم خانگی محدود به دستگاه و برندی خاص از لوازم خانگی نیست و تمامی تولیدات خانگی (اعم از لباسشویی، انواع یخچال، اسپیلت، اجاق گاز، جاروبرقی و …. ) را شامل می گردد.

 نمایندگی رسمی لوازم خانگی در بخش «فروش» عرضه‌کننده تمامی محصولات خانگی و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهنده تمامی خدمات تعمیر و بهسازی است. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز لوازم خانگی با همکاری کارشناسانی صورت می‌گیرد که دارای تخصص فنی و نظری در حوزه فعالیت خویش می‌باشند. متقاضیان هر دو سرویس می توانند به نمایندگی لوازم خانگی مراجعه نمایند و پس از حضور در پارت تخصصی مرتبط با محصول مورد نظر، سرویس های تخصصی خود را دریافت نمایند.

تعمیرات لوازم خانگی:

در بخش خدمات پس از فروش، نمایندگی مجاز لوازم خانگی متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، سرویس های تخصصی مرتبط با یک دستگاه به مراجعان ارائه می گردد. مراجعان به این مرکز، بسته به نوع دستگاه و اشکال پیش آمده در آن به یکی از پارت های تعمیرات لوازم خانگی راهنمایی شده و در آن سرویس های مورد نیاز را دریافت می کنند.

بدنیست بدانید در صورتی که ابعاد و وزن دستگاه بالا باشد، کارشناسان ما در نمایندگی لوازم خانگی خود به محل مورد نظر اعزام گشته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و سرویس دستگاه را آغاز می کنند. در غیر اینصورت – یعنی در صورتی که وزن و ابعاد دستگاه پایین بوده و یا امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه وجود دارد، تعمیرات مورد نیاز در تعمیرگاه مجاز انجام می پذیرد.

فروش لوازم خانگی:

کارشناسان ما در مرکز فروش نمایندگی رسمی لوازم خانگی، تمامی اطلاعات فنی و تخصصی‌ایِ را که ممکن است هریک از مشتریان پیش از خرید یک محصول به آن‌ نیاز داشته باشند، در اختیار آن‌‌ها قرار می‌دهند. آگاهی از چنین اطلاعاتی، به خریداران محترم این امکان را می‌دهد تا انتخابی معقول‌تر و هوشمندانه‌تر داشته باشید. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی لوازم خانگی عبارتند از: انجام مشاوره‌های تخصصی جهت آشنایی با هریک از لوازم خانگی، ذکر معایب و مزایای هر یک از دستگاه، ارائه کاتالوگ و بروشورهای معرفی محصول، پیشنهاد گزینه هایی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و… 

فروش لوازم خانگی

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی

نمایندگی لوازم خانگی متشکل از واحدهای متعددی است که در هر یک از آنها سرویس های تخصصی مرتبط با یک محصول به مراجعان گرامی ارائه میگردد. تعمیرات لوازم خانگی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می ‌پذیرد که با حضور در دوره‌ های تخصصی-آموزشی و آنالیز دستگاه های بیشمار، بر ساختار این محصولات تسلط یافته و قادر به رفع تمامی اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در آنها گشته اند.

 آنالیز و واکاوری تعداد بیشماری از لوازم خانگی سبب گشته تا برترین ترفندهای تعمیر به دست کارشناسان نمایندگی لوازم خانگی تدوین گردد و بدین واسطه اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری لوازم خانگی، در کمترین زمان و با بالاترین دقت و کیفیت رفع گردند. شایان ذکر است مدیریت نمایندگی مجاز لوازم خانگی به دلیل اطمینان از تعهد و تخصص کارشناسان فعال در این مجموعه تمامی تعمیرات لوازم خانگی انجام شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است. واحدهای تعمیرات لوازم خانگی در بخش زیر معرفی گشته اند.

سرویس در محل لوازم خانگی

سرویس در محل، راهکاری است جهت آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده‌شان دچار اشکال شده است اما به هر دلیل، -دلایلی چون ضیق وقت، عدم دسترسی به وسیله نقلیه، ابعاد و وزن بالای دستگاه و … – امکان مراجعه به تعمیرگاه و تعمیر آن را ندارند. این گروه از کاربران می توانند جهت تعمیر، بهسازی و تعویض قطعات معیوب دستگاه‌شان از روش سرویس در محل لوازم خانگی استفاده نمایید. در این روش، کارشناسان تعمیر، خود به محل مورد نظرِ کاربر مراجعه کرده و تعمیرات دستگاه معیوب را به سرانجام می رسانند.

 در این سرویس، نیازی به جابجایی و حمل دستگاه نبوده، و تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه معیوب، در محل انجام می پذیرد. خدمات ارائه شده در سرویس در محل منحصر به دستگاهی خاص نیست و دارندگان کلیه دستگاه ها می توانند از این سرویس استفاده نمایند. تنها نکته شایان ذکر در این باب ان است که دستگاه هایی که مشمول سرویس در محل می شوند، عموماً دستگاههای خانگی هستند که جابجایی و تحویل آنها به تعمیرگاه معقول بنظر نمی رسد.

دستگاههایی که شامل سرویس در محل می شوند عبارتند از:

  • سرویس در محل انواع کولر گازی و تعمیر انواع اسپلیت (ایستاده، دو تیکه و …)
  • سرویس در محل پکیج
  • سرویس در محل انواع ماشین ظرفشویی صرف‌نظر از برندهای آنها
  • سرویس در محل انواع مایکروفر و تعمیر تخصصی انواع آنها
  • سرویس در محل انواع یخچال و تعمیرات یخچال ساید بای ساید، تعمیر یخچال دوقلو و …
  • سرویس در محل انواع تلویزیون، تعمیر در محل تلویزیون ال سی دی، ال ای دی، پلاسما و ….
  • سرویس در محل انواع لباسشویی و تعمیر لباسشویی هایی دوقلو، سطلی، هوشمند و ….
  • سرویس در محل اجاق گاز، تعمیر اجاق گاز و تعویض قطعات آن در محل

نمایندگی لوازم خانگی و گارانتی خدمات

کلیه خدمات مرتبط با تعمير لوازم خانگی که توسط کارشناسان این مجموعه انجام پذیرد، در طي دوره گارانتي مشمول ضوابط گارانتي بوده و كليه نمايندگي‌هاي مجاز لوازم خانگی که آدرس آنها در وبسایت این مرکز درج گردیده است موظف به پذيرش و تعمير مجدد دستگاه هستند. (شرایط گارانتی و مشمول بودن یا نبودن دستگاه، می بایست پیش از اقدام به تعمیر از طرف صاحب دستگاه مورد پرسش واقع شود). جهت اسودگی خیال مراجعان گرامی سرویس های مرتبط با تعویض قطعات لوازم خانگی نیز به همراه گارانتی و ضمانت ارائه می گردد.

کارشناسان ما در نمایندگی لوازم خانگی پس از عیب یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی این بخش از دستگاه، امکان تعویض و یا تعمیر آن را با شما در میان خواهند گذاشت و تخصصی ترین سرویس های مربوطه را به شما ارائه خواهند داد. گارانتی خدمات در نمایندگی لوازم خانگی جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی صورت می‌پذیرد.