اشتراک گذاری

تعمیر کولر گازی در محل

اگر کولر گازی شما دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر دارد، نیازی نیست آن را باز و جابجا کنید. تیم تعمیر کولر گازی در محل در خدمت شما هستند تا ضمن مراجعه به آدرس شما، فرایند عیب یابی و ترمیم این دستگاه را در حضور خودتان انجام دهند. به طور کلی ساختار عملکردی و نحوه نصب کولرگازی و اسپلیت به گونه ای است که امکان جابجایی آن وجود نداشته و باید در محل تعمیر شود. تکنسین های سرویس در محل کولر گازی تجهیزات مورد نیاز را به آدرس اعلام شده توسط مشتری، برده و ضمن عیب یابی و بررسی دقیق کولر، اقدامات لازم برای رفع مشکلات آن را به نحو احسن انجام می دهند. گفتنی است سطح کیفی تعمیرات در این سرویس هیچ تفاوتی با تعمیرات در مرکز نداشته و دستگاه شما به بهترین شکل ترمیم می شود تا بتوانید مجددا از آن استفاده کنید. برای آشنایی با روند دریافت خدمات تعمیر کولر گازی در محل، ادامه مطلب را دنبال کنید.

نحوه دریافت خدمات تعمیر کولر گازی در محل

برای دریافت سرویس در محل کولر گازی، باید با نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. سپس تقاضای خود و مدل دستگاه را ثبت نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید. پس از اینکه مشاوران ما با شما تماس گرفته و اطلاعاتی همچون آدرس محل مورد نظر، نوع و مدل کولر و نیز ایرادهای عملکردی آن را از شما دریافت کردند، در اولین فرصت اقدام به اعزام تیم تعمیرات به محل شما می کنند. در بازه زمانی اعلام شده در منزل حضور داشته باشید تا تعمیرات کولرتان به موقع انجام شود. پس از حضور تعمیرکار در آدرس شما و بررسی دقیق کولر یا اسپلیت و بخش های مختلف آن، اقدامات لازم در حضور شما انجام می گردد. تعمیرات کولر گازی در محل شامل عیب یابی تخصصی دستگاه و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده آن می شود.

تعمیر کولر گازی در محل

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی در محل

به عنوان بخشی از خدمات تعمیر کولر گازی در محل، می توان به اقداماتی همچون تعمیر انواع کولرهای ایستاده، اسپلیت، اینورتر و …، شارژگاز کولرگازی، تعویض خازنهای آسیب دیده، تعمیر برد، سرویس سالیانه کولرگازی، تعویض کمپرسور، رفع آبریزش کولر، تعمیر فن بلوور پنل داخلی، تعویض لوله مویی، شستشوی بخش های مختلف دستگاه، تعمیر ریموت کنترل و اقداماتی از این دست اشاره کرد. این خدمات با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه هستند تا کاربران محترم بتوانند ایرادهای احتمالی را به نحو احسن پیگیری کنند.

هزینه جابجایی کولر گازی

کاربران کولر گازی هنگام خرابی این دستگاه نگران هزینه های انتقال آن به مرکز تعمیرات هستند. باز کردن کولر و انتقال پنل های آن هزینه بر است و جدای از آن، دردسرها و مشکلات خاص خود را نیز به همراه دارد. برای این که هزینه جابجایی کولر گازی را از لیست مخارج خود حذف کنید، می توانید از خدمات تعمیر کولر گازی در محل بهره مند شوید. به موجب این سرویس دیگر کولر را جابجا نمی کنید و نگرانی هم بابت هزینه های این کار ندارید. تعمیرکار به منزل یا محل کار شما می آید و اقدامات لازم را برای رفع مشکلات عملکردی کولر انجام می دهد.

سرویس کولر گازی در محل

سرویس دوره ای کولر گازی و اسپلیت بهترین روش برای جلوگیری از خرابی این دستگاه است. در فرایند سرویس کولر گازی در محل، کارشناس تمامی بخش های دستگاه و به ویژه فیلترها را بررسی می کند. در صورت نیاز، فیلترها، کویل ها و سنسورها شستشو داده می شوند تا تمیز شده و به خوبی کار کنند. همچنین اگر کولر نیاز به گاز اضافی داشته باشد، فرایند شارژ گاز هم در حین سرویس دستگاه انجام می شود. کارشناسان تعمیر کولر گازی در محل، قطعات آسیب دیده را هم ترمیم یا تعویض می کنند. به این ترتیب مشکلات کولر پیش از این که جدی تر شوند شناسایی و برطرف می شوند. شستشوی فیلترهای یونیت داخلی، شستشوی اواپراتور یونیت داخلی کندانسور یونیت خارجی، تنظیم گاز، شستشوی بلوور، باز کردن یونیت داخلی و شفت، کنترل کلیه قسمتهای الکترونیکی و برقی، بررسی وضعیت عملکردی دستگاه در حالت دلخواه و مواردی از این دست، در سرویس در محل کولر گازی مورد بررسی قرار می گیرند.

شارژ گاز کولر گازی در محل

یکی از اقداماتی که تیم تعمیرات کولر گازی در محل انجام می دهند، شارژ گاز دستگاه است. بیشتر کولر گازی ها با گاز فریون کار می کنند و در صورت کاهش حجم یا تمام شدن این گاز، خنکسازی دستگاه هم کاهش پیدا می کند. اگر دستگاه به مدت طولانی با گاز کم کار کند، احتمال خرابی قطعات مختلف آن بسیار بالاست. تیم سرویس در محل کولر گازی پس از بررسی مدل دستگاه و با توجه به تجهیزات موجود، یکی از روش ها را برای شارژ گاز اسپلیت شما انتخاب می کنند. روش های رایجی همچون شارژ گاز وزنی با استفاده از ترازو، شارژ به وسیله گیج مانوفیلد و یا شارژ گاز به وسیله آمپرمتر بهترین روش ها برای انجام این کار به شمار می روند. پس از انتخاب روش مناسب، کولر خاموش و اتصالات و شیلنگ های مورد نظر نصب می شوند. پس از رسیدن دستگاه به دمای تعادل، شیلنگ شارژ گاز یا منبع تغذیه به کپسول گاز متصل شده و عملیات شارژ گاز انجام می شود.

تعمیر کمپرسور کولر گازی

کمپرسور یکی از مهم ترین قطعات کولر گازی است که گاز را از اواپراتور مکش کرده و به سمت کندانسور هدایت می کند. کیفیت عملکرد کلی دستگاه با توجه به وضعیت این قطعه سنجیده می شود و کمپرسور را به عنوان شاخص کولر می شناسند. کمپرسور گاز، دستگاهی مکانیکی است که ضمن افزایش فشار گاز، حجم آن را کاهش می دهد. بسیاری از مشکلات عملکردی کولرگازی از جمله کاهش سرما، ناشی از خرابی یا از کار افتادن این قطعه هستند. تکنسین های تعمیر کولر گازی در محل با توجه به نوع و شدت خرابی این قطعه، آن را تعمیر یا در صورت نیاز، تعویض می کنند.

تعمیر برد کولر گازی در محل

برد کولر گازی ممکن است در اثر نوسانات برق، اجزای این قطعه (چشمی، سنسور و ترانس) از کار بیفتد یا به طور کلی بسوزد. برای تعمیر برد کولر گازی باید اجزای آسیب دیده این قطعه تعویض گردند. اگر برد سوخته باشد، راهی جز تعویض این قطعه به طور کامل وجود ندارد. گاهی مشکلات جریان برق به حدی هستند که بلافاصله موجب سوختن برد و از کار افتادن آن می شوند. در این صورت فرمان های لازم به سایر قطعات صادر نشده و حالت اورلود ایجاد می شود. در این شرایط فشار زیادی به کمپرسور وارد می شود و امکان خرابی این قطعه بسیار بالاست. کارشناسان تعمیرات کولر گازی در محل برای رفع مشکل این قطعه آن را با یک برد جدید جایگزین می کنند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی بررسی، سرویس و ترمیم انواع مدل های کولر گازی و اسپلیت را به صورت تخصصی در دستور کار خود قرار داده است. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و تکنسین هایی دوره دیده، خدمات بسیار مطلوبی را به کاربران ارائه نموده است. افراد زیادی به ویژه در سالهای اخیر از مدل های مختلف کولر گازی برای خنک کردن محل زندگی یا کارشان استفاده می کنند. برخی کاربران در پیدا کردن تعمیرکار ماهر برای رفع مشکلات این محصول دچار مشکل شده و در نتیجه خودشان اقدام به تعمیر کولر مورد نظرشان می کنند. نمایندگی تعمیر کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران، با ارائه سرویس های تعمیراتی در سطحی گسترده، نیاز کاربران این محصول را مرتفع می سازد.

5/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.